Jarosław Bieniuk w okularach

Córka Bieniuka i Ani Przybylskiej broni taty na Instagramie! Co napisała Oliwia?

Jarosław Bieniuk w okularach

Jarosław Bieniuk stara się pozbierać po śmierci jego ukochanej Anny Przybylskiej, którą pożegnał już ponad rok temu. Bieniuk robi, co tylko może by jak najlepiej wychować ich troje dzieci. Mimo że cała rodzina bardzo tęskni za Anią, wszyscy starają się żyć normalnie. 

Ostatnio rodzinie towarzyszy coraz częściej Martyna Gliwińska, która spotyka się z Bieniukiem i jego dziećmi. Gliwińska była już widziana z całą rodziną na spacerze. Na zdjęciach widać, że bardzo dobrze dogaduje się z dziećmi Bieniuka. 

Kilka dni temu Martyna Gliwińska dodała zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje z Jarkiem Bieniukiem. Od razu posypała się masa komentarzy ludzi, którzy bardzo kibicują Jarkowi i życzą mu, by znów poczuł się szczęśliwy. Niestety, nie wszystkim spodobało się to zdjęcie... Jedna z internautek napisała, że Bieniuk nie powinien spotykać się z taką młodą dziewczyną.

Ja nikogo nie zamierzam rozliczać jego życia prywatnego, tylko mówię o tym żeby on sobie kobietę starszą od siebie, a nie taką młodą lalkę bez zobowiązań, pewnie nie ma żadnego pojęcia o wychowaniu trójki małych dzieci (...) - takie słowa można przeczytać na Instagramie.

Od razu na ten komentarz zareagowali fani Bieniuka:

Pan Jarosław na zawsze w sercu będzie miał wspaniała panią Annę, ale czy nie zasługuje na ponowne szczęście u boku kogoś równie wyjątkowego?! Trzymam kciuki. Proszę się nie przejmować innymi, żyć szczęśliwie własnym życiem i doceniać KAŻDY wspólny dzień...... ❤

Głos w sprawie zabrała również córka Bieniuka, Oliwia.

Nie hejtuj zyskaj przyjaciół - napisała bardzo mądrze Oliwia.

Potem Oliwia grzecznie poprosiła, by kobieta, która tak skrytykowała Martynę Gliwińską, nie zabierała już głosu w tej sprawie.

nie komentuj więcej tego zdj, już pani wystarczającą się wypowiedziała - dodała Oliwia.

Fani byli zachwyceni komentarzami Oliwii i pochwalili ją za rozwagę. My również przychylamy się do ich opinii! 

 

Zdjęcie, które dodała Martyna Gliwińska na swoim Instagramie.

Córka Bieniuka na Instagramie
Instagram

 

Jarosław Bieniuk z rodziną na spacerze.

Jarosław Bieniuk w okularach

 

Widać, że razem miło spędzają czas!

Jarosław Bieniuk w moro spodniach

Więcej na temat Jarosław Bieniuk
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17