Córka Anny Korcz córka Anny Korcz Anna Korcz z córką córka Anny Korcz córka Anny Korcz  Lewandowską
Córka Anny Korcz
1/6
Córka Anny Korcz

 

Anna Korcz, gwiazda serialu "Na Wspólnej" ma trójkę dzieci, w tym najstarszą córkę, 28-letnią Anię Korcz. Aktorka urodziła pierworodną, gdy miała 21 lat i było to wczesne macierzyństwo. Okazuje się, że Ania niebawem wychodzi za mąż, a na ich weselu mają się bawić państwo Lewandowscy. Powód? Ania przyjaźni się z Lewą, była nawet na jej baby shower, a Lewandowska w kwietniu na wieczorze panieńskim Korcz.  

 

Zanim jednak odbędzie się huczna impreza, Ania Korcz spędziła majówkę za granicą i wrzuciła na Instagram zdjęcia w stroju kąpielowym podkreślające piękną figurę. Jesteśmy pewni, że to efekt ćwiczeń z Lewandowską!

 

Kim jest narzeczony pięknej Korcz i co robi córka aktorki? Czytaj na następnych stronach.

 

Zobacz także: Ta piękna kobieta to córka znanej polskiej aktorki! Jest do niej podobna! ZDJĘCIA

2/6
córka Anny Korcz

Ania Korcz w tym roku poślubi wieloletniego partnera Piotra Kalitowskiego, który ma swoją firmę organizującą przyjęcia i imprezy. A co robi córka Korcz? Również blisko jest jej do Lewandowskiej, bo prowadzi sklep ze zdrową żywnością.

– Otworzyłam sklep z ekologiczną żywnością na warszawskim Żoliborzu. Na razie to jest moje pierwsze dziecko – zdradziła w "Życiu na gorąco" Ania.

 

3/6
Anna Korcz z córką
ONS.pl

Wesele pary wyprawi mama. Aktorka „Na Wspólnej” ma od lat swój dom weselny Zacisze pod Warszawą. To właśnie tam  swoje wesele wyprawił aktor Wojciech Błach, serialowy kolega Korcz.

– Jestem kilka miesięcy po zaręczynach. Planujemy z narzeczonym ślub, ale nie śpieszymy się z niczym. Najpierw chcemy mieć mieszkanie, a potem przyjdzie czas na wesele i dzieci. Oczywiście wesele wyprawimy u mamy w Zaciszu, nie ma innej opcji. Jeśli organizację wesela powierzę mamie, to wiem, że będzie takie, jakie sobie wymarzę – wyznała jakiś czas temu w rozmowie z „Życie na gorąco”.

4/6
córka Anny Korcz

Ania Korcz chętnie pokazuje swoje wysportowane ciało na Instagramie, wrzuca też zdjęcia treningów na siłowni, z mamą, rodzinne oraz swojego narzeczonego :).

 

 

5/6
córka Anny Korcz  Lewandowską

W połowie kwietnia odbył się panieński Ani Korcz, na którym była Ania Lewandowska. To oznacza, że ślub odbędzie się już niebawem. 

6/6
córka Anny Korcz  Lewandowską

 

A jeszcze niedawno, w zeszłym roku przed narodzinami Klary, Ania Korcz bawiła się na baby shower Ani Lewandowskiej. Czekamy aż role się odwrócą:).