Katarzyna Dowbor w jasnym swetrze
ONS

Córka Katarzyny Dowbor nie idzie w ślady mamy? 21-letnia Marysia Dowbor wybrała studia w Wielkiej Brytanii. Czym się teraz zajmuje?

Katarzyna Dowbor w jasnym swetrze
ONS

Córka Katarzyny Dowbor, Maria skończyła w tym roku 21 lat. O ile o syn dziennikarki stale pojawia się w mediach, jako jedna z gwiazd Polsatu, o tyle Marysia Dowbor-Baczyńska w show-biznesie bywała jedynie za sprawą znanej mamy. Córka dziennikarki już jako małe dziecko towarzyszyła mamie podczas wyjść na premiery, ale jak widać wcale nie miała ochoty zostać w show-biznesie na dłużej i do tej pory nie zdecydowała się pójść w ślady Katarzyny Dowbor i starszego brata. 

Kim jest Maria Dowbor-Baczyńska i czym się zajmuje?

Maria Dowbor przyszła na świat w 1999 roku jako drugie dziecko Katarzyny Dowbor. Dziennikarka w wywiadach podkreślała, że późne macierzyństwo było dla niej cudownym doświadczeniem, bo do wszystkiego podchodziła z większym spokojem. 

To naprawdę najfajniejsze, co może się w życiu zdarzyć. Późne macierzyństwo jest bardziej świadome - powiedziała w rozmowie z „Faktem” Katarzyna Dowbor.  

W 2015 roku we wspólnym wywiadzie dla VIVY! matka i córka powiedziały, że mają zupełnie inne osobowości i temperamenty. Katarzyna Dowbor jest bardziej emocjonalna, a Maria spokojna i poukładana.

Jesteśmy z kompletnie różnych bajek. Mamy inne osobowości, temperamenty. Ja reaguję bardzo emocjonalnie. A Marysia, jak jej tata, jest bardzo zrównoważona, poukładana. Zawsze mi radzi: „Spokojnie, najpierw przemyśl, a później się awanturuj” (śmiech). Mania działa na mnie jak balsam.- zdradziła Katarzyna Dowbor dla VIVY!

Już wtedy córka dziennikarki zdradziła, że ma humanistyczne zainteresowania i marzy o studiowaniu kilku kierunków. Jako gimnazjalistka miała sprecyzowane plany na przyszłość!

Zdawałam teraz egzamin gimnazjalny, wybieram się do liceum. Na pewno mam zainteresowania humanistyczne, wiele będzie zależało od szczęścia, od ludzi, jakich spotkam na swojej drodze. Myślę o studiach międzywydziałowych, chciałabym studiować jednocześnie kilka kierunków – filozofię, psychologię, historię sztuki. Bardzo interesuje mnie też filologia klasyczna, literatura. A może ASP? Przez długi czas chodziłam na dodatkowe zajęcia z plastyki - mówiła wtedy córka Katarzyny Dowbor w rozmowie z magazynem VIVA!.

Okazuje się, że udało jej się zrealizować  plany i Maria Dowbor studiowała psychologię i filozofię w Wielkiej Brytanii. Niestety przez pandemię koronawirusa córka dziennikarki wróciła do Polski i w kraju ma możliwość kontynuowania nauki. 

Zobacz także: Katarzyna Dowbor o córce: "Marysia jest jak dobry spowiednik"

 

 

Maria Dowbor-Baczyńska skończyła 21 lat.

Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię
Instagram

Jeszcze niedawno córka Katarzyny Dowbor studiowała w Wielkiej Brytanii, ale przez pandemię koronawirusa wróciła do Polski, gdzie kontynuuje naukę. 

Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię
Instagram

Katarzyna Dowbor z córką Marysią, kiedy była jeszcze kilkuletnią dziewczynką.

Katarzyna Dowbor z córką Marysią
ONS.pl

 

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22