Katarzyna Dowbor w jasnym swetrze
ONS
Newsy

Córka Katarzyny Dowbor nie idzie w ślady mamy? 21-letnia Marysia Dowbor wybrała studia w Wielkiej Brytanii. Czym się teraz zajmuje?

Kim jest 21-letnia Marysia Dowbor i czym się zajmuje?

Córka Katarzyny Dowbor, Maria skończyła w tym roku 21 lat. O ile o syn dziennikarki stale pojawia się w mediach, jako jedna z gwiazd Polsatu, o tyle Marysia Dowbor-Baczyńska w show-biznesie bywała jedynie za sprawą znanej mamy. Córka dziennikarki już jako małe dziecko towarzyszyła mamie podczas wyjść na premiery, ale jak widać wcale nie miała ochoty zostać w show-biznesie na dłużej i do tej pory nie zdecydowała się pójść w ślady Katarzyny Dowbor i starszego brata. 

"Nasz nowy dom": Najpierw porzuciła go matka, potem ojciec. Historia 5-letniego Franka łamie serce

Kim jest Maria Dowbor-Baczyńska i czym się zajmuje?

Maria Dowbor przyszła na świat w 1999 roku jako drugie dziecko Katarzyny Dowbor. Dziennikarka w wywiadach podkreślała, że późne macierzyństwo było dla niej cudownym doświadczeniem, bo do wszystkiego podchodziła z większym spokojem. 

To naprawdę najfajniejsze, co może się w życiu zdarzyć. Późne macierzyństwo jest bardziej świadome - powiedziała w rozmowie z „Faktem” Katarzyna Dowbor.  

W 2015 roku we wspólnym wywiadzie dla VIVY! matka i córka powiedziały, że mają zupełnie inne osobowości i temperamenty. Katarzyna Dowbor jest bardziej emocjonalna, a Maria spokojna i poukładana.

Jesteśmy z kompletnie różnych bajek. Mamy inne osobowości, temperamenty. Ja reaguję bardzo emocjonalnie. A Marysia, jak jej tata, jest bardzo zrównoważona, poukładana. Zawsze mi radzi: „Spokojnie, najpierw przemyśl, a później się awanturuj” (śmiech). Mania działa na mnie jak balsam.- zdradziła Katarzyna Dowbor dla VIVY!

Już wtedy córka dziennikarki zdradziła, że ma humanistyczne zainteresowania i marzy o studiowaniu kilku kierunków. Jako gimnazjalistka miała sprecyzowane plany na przyszłość!

Zdawałam teraz egzamin gimnazjalny, wybieram się do liceum. Na pewno mam zainteresowania humanistyczne, wiele będzie zależało od szczęścia, od ludzi, jakich spotkam na swojej drodze. Myślę o studiach międzywydziałowych, chciałabym studiować jednocześnie kilka kierunków – filozofię, psychologię, historię sztuki. Bardzo interesuje mnie też filologia klasyczna, literatura. A może ASP? Przez długi czas chodziłam na dodatkowe zajęcia z plastyki - mówiła wtedy córka Katarzyny Dowbor w rozmowie z magazynem VIVA!.

Okazuje się, że udało jej się zrealizować  plany i Maria Dowbor studiowała psychologię i filozofię w Wielkiej Brytanii. Niestety przez pandemię koronawirusa córka dziennikarki wróciła do Polski i w kraju ma możliwość kontynuowania nauki. 

Zobacz także: Katarzyna Dowbor o córce: "Marysia jest jak dobry spowiednik"

 

 

Maria Dowbor-Baczyńska skończyła 21 lat.

Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię
Instagram

Jeszcze niedawno córka Katarzyny Dowbor studiowała w Wielkiej Brytanii, ale przez pandemię koronawirusa wróciła do Polski, gdzie kontynuuje naukę. 

Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię
Instagram

Katarzyna Dowbor z córką Marysią, kiedy była jeszcze kilkuletnią dziewczynką.

Katarzyna Dowbor z córką Marysią
ONS.pl

 

Zobacz także
Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor i producenci programu "Nasz nowy dom" chcą pomóc pani Beacie, która straciła dom w pożarze. To będzie ogromne wyzwanie

Kasia Dowbor żegna panią Justynę

Katarzyna Dowbor z "Nasz nowy dom" pokazała, jak wyglądała w wieku 20 lat, zanim zaczęła karierę w telewizji! 

 

Katarzyna Dowbor z córką Marysią
ONS.pl
Newsy
Córka Katarzyny Dowbor skończyła 21 lat! Wyrosła na przepiękną kobietę 
Córka Katarzyny Dowbor skończyła 21 lat! Wyrosła na przepiękną kobietę 

Córka Katarzyny Dowbor 14 maja skończyła 21 lat! Dumna mama pochwaliła się zdjęciem córki na swoim Instagramie. Sama nie może uwierzyć w to, jak zmieniła się Maria! Wyrosła na przepiękną kobietę! Koniecznie musicie zobaczyć to zdjęcie. Czy przypomina znaną mamę?  Zobacz także:  Wiedzieliście, że Basia Kurdej-Szatan ma siostrę? Jest do niej bardzo podobna! A brat Alicji Bachledy-Curuś to niezły przystojniak Córka Katarzyny Dowbor skończyła 21 lat. Jak dziś wygląda? W przeszłości córka Katarzyny Dowbor, Marysia, towarzyszyła mamie na kilku branżowych wyjściach. W późniejszych latach prezenterka nie pokazywała w mediach zbyt wielu zdjęć z córką. Maria Dowbor Baczyńska nie próbowała swoich sił w karierze medialnej. Ma zupełnie inne zainteresowania. Aktualnie studiuje psychologię i filozofię na Uniwersytecie Duhram w Wielkiej Brytanii. Urodziła się 14 maja 1999 roku, jest córką Katarzyny Dowbor i Jerzego Baczyńskiego.  Z okazji 21. urodzin córki Katarzyna Dowbor pokazała wyjątkowe zdjęcie z Marią:  Dziś szczególny dzień. Moja córka Marysia kończy 21 lat! ❤️😘 Ale wyrosła! 😃 Kocham Cię! 😍 Maria Dowbor-Baczyńska wyrosła na przepiękną kobietę! Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Poznalibyście ją?  Zobacz także:  Rodzeństwo największych gwiazd. Nie uwierzycie jak wygląda siostra George'a Clooneya! Maria Dowbor Baczyńska skończyła już 21 lat i wyrosła na piękną kobietę.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez...

Katarzyna Dowbor, "Nasz nowy dom"
East News
Newsy
Katarzyna Dowbor pokazała, jak wygląda jej 22-letnia córka, Marysia. Podobna do mamy?
Syna Kasi Dowbor, Macieja Dowbora, znają wszyscy. Ale Katarzyna ma też piękną córkę Marysię. Czym zajmuje się 22-letnia dziewczyna?

Katarzyna Dowbor córkę Marysię, urodziła w 1999 roku. W wielu wywiadach podkreślała, że drugie macierzyństwo było bardziej świadome i spokojniejsze, choć córkę wychowywała samotnie, jako mama niezależna, niezwiązaną z ojcem Marysi. „Rodząc po czterdziestce, z pewnością rodziłam rozsądniej, mając już pewne doświadczenie i mądrość”, zdradziła dziennikarka. 22-letnia Maria w jednym z wywiadów dla Vivy! opowiadała, że ma z tatą dobry kontakt: „Tata pokazuje mi, że życia nie wolno przespać, że cały czas trzeba być w ruchu, rozwijać się. Dzięki mamie zauważam, jak wiele rzeczy można zrobić. Mama jest nieprawdopodobnie aktywna, powtarza, że jeżeli tylko ma się jakiś pomysł, to trzeba w niego wierzyć i działać. Oboje wpoili mi taką uważność i wrażliwość na drugiego człowieka i wszystkie istoty żyjące”, mówiła Maria w wywiadzie VIVY! kilka lat temu. Czym zajmuje się córka Katarzyny Dowbor? Dwa lata temu Maria Dowbor-Baczyńska porzuciła Warszawę i wyjechała za granicę, by studiować psychologię i filozofię na jednej z uczelni w Wielkiej Brytanii. 22-latka mimo dużej odległości, stara się regularnie odwiedzać mamę. W jednym z wywiadów mówiły, że mają bardzo różne charaktery, ale właśnie dlatego znakomicie się uzupełniają. T o córka Maria jest w tym duecie osobą bardziej stosowną i poukładaną. Niedawno przyjechała do niej na wakacje. Widać, że dziennikarka nie może nacieszyć się swoją pociechą. Zobacz także: Katarzyna Dowbor o trudach dorastania: „dzieciaki się ze mnie śmiały". Pracę w telewizji dostała przypadkiem " To śniadanie, które przygotowała moja córcia… wegetariańskie i bardzo zdrowe. Tofu, awokado, pomidorki i jeżyny, a ja tak marzyłam o szyneczce! 😉🙂 " , napisała...

Katarzyna Dowbor na gali Akademii Dobrego Stylu
ONS
Newsy
Katarzyna Dowbor: "Nie jestem samotną matką!"
Katarzyna Dowbor: "Nie jestem samotną matką!"

Katarzyna Dowbor udowodniła, że kobieta może żyć pełnią życia w każdym wieku. Po pięśćdziesiątce wróciła do telewizji w wielkim stylu i prowadzi dziś jeden z najbardziej lubianych programów Polsatu "Nasz nowy dom". W najnowszym numerze "Party" opowiada, ile wzruszeń dostarczają jej spotkania z rodzinami, biorącymi udział w programie. Przy okazji mówi na temat swojej rodziny.   Na pytanie o samotne macierzyństwo reaguje "alergicznie": Niech pani nie używa tego słowa! Bardzo go nie lubię! Niech pani mówi „matka samodzielna”. „Samotna” to ta, która nie ma dzieci, przyjaciół, zwierząt i rodziny - mówi Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Party". Katarzyna Dowbor rozstała się z ojcem swojej córki tuż przed porodem. Marysia Dowbor-Baczyńska ma dziś 17 lat i jest bardzo samodzielna. Mama twierdzi, że może jej w pełni ufać, gdy wyjeżdża na nagranie programu na drugi koniec Polski. Ale nigdy nie zostawiam jej w domu samej. Mamy sporo obowiązków jak na jedną osobę. Na przykład opiekę na zwierzętami: dwoma psami, dwoma końmi i kotem. Bez pomocy pani Joli nasz dom przestałby funkcjonować. Poza tym proszę pamiętać, że Marysia ma fantastycznego tatę, który jest na każde jej zawołanie - mówi Dowbor. Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Party" przyznaje się również do tego, że jest dość zapracowaną babcią i nie ma tyle czasu, ile chciałaby dla swojej wnuczki Janeczki. A co z miłością? Na pytanie, czy myśli jeszcze o poważnym związku Dowbor odpowiada: Jeśli miałabym się jeszcze raz zaangażować w jakiś związek, to musiałby on być bardziej przyjacielski, a mniej szalony, jak to bywało kiedyś w moim życiu. Myślę, że amokom miłosnym już dziś podziękuję. Teraz chciałabym ewentualnie poznać kogoś, z kim się mocno zaprzyjaźnię. Więcej o miłości i spełnieniu Katarzyny Dowbor...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik