Ewa Bem jest jedną z gwiazd, które głośno bronią stacji TVN. Piosenkarka, która po kilku latach przerwy wróciła na scenę, już wkrótce weźmie udział w wielkim koncercie Top of the Top Sopot Festival 2021 podczas którego stacja TVN24 będzie świętować swoje 20-lecie. Ostatnio Ewa Bem w towarzystwie Grzegorza Turnaua i Adama Nowaka pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoim powrocie i przygotowaniach do Top of the Top Sopot Festival 2021. W trakcie rozmowy zdradziła, że jest bardzo związana ze stacją TVN.

Reklama

Ewa Bem przeciwna ustawie Lex TVN

Ewa Bem cztery lata temu zawiesiła swoją karierę. Artystka zniknęła z życia publicznego po wielkiej osobistej tragedii. Niestety, w 2017 roku Ewa Bem pożegnała ukochaną córkę Pamelę Bem-Niedziałek. Dziennikarka związana z TVN zmarła mając zaledwie 39 lat- kilka lat wcześniej zdiagnozowano u niej guza mózgu. Po śmierci Pameli Bem-Niedziałek Ewa Bem przez kilka lat nie występowała na scenie, jednak w czerwcu tego roku ogłosiła swój powrót. Artystka w rozmowie z Dorotą Wellman w "Dzień Dobry TVN" przyznała wówczas, że wraca na scenę ponieważ dostała znak od córki.

Tak... nie był to jakiś jeden moment czy jeden błysk, ale bardzo czułam, że ona tego chce- wyznała w "Dzień Dobry TVN".

East News

Ostatnio Ewa Bem znów pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie razem z kolegami ze sceny rozmawiała o na zbliżającym się koncercie Top of the Top Sopot Festival 2021. W pewnym momencie Grzegorz Turnau powiedział wprost, że sprzeciwia się próbom zamknięcia ust wolnym mediom.

Warto podkreślić, że koncert jest koncertem z orkiestrą. Są specjalne aranżacje wszystkich utworów. Mówimy tu o koncercie 20-lecia TVN24. Wiwatujemy, a przy okazji protestujemy przeciw próbom zamknięcia ust normalnym, wolnym mediom- w "Dzień Dobry TVN" mówił Grzegorz Turnau.

Ewa Bem dodała, że ona również przyłącza się protestu, a po chwili Ewa Bem przyznała, że jest emocjonalnie związana ze stacją TVN.

Ja muszę ogłosić to wszem i wobec: ja jestem w sposób personalny, emocjonalny i rodzinny związana z TVN-em. Mój maż, Ryszard Sibilski był przy kamieniach węgielnych TVN-u, ja byłam na pierwszym evencie, gdzie na telebimach zobaczyłam pierwsze Fakty. Moja córka Pamela pracowała, przez wiele lat, była reporterką, dziennikarką, producentką. Odeszła i zostawiła dziurę w naszych sercach, ale też w pamięci współredaktorów. A teraz mój drogi zięć Jan Niedziałek w TVN24 BIS, bryluje urodą oraz wykształceniem- powiedziała Ewa Bem.

East News

Przypominamy, że przeciwko kontrowersyjnej ustawie "lex TVN" sprzeciwiają się również m.in. Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy nie zostawili suchej nitki na Pawle Kukizie, który zagłosował za przyjęciem projektu wymierzonego przeciwko TVN.

Będziecie oglądać Top of the Top Sopot Festival 2021 podczas którego m.in. Ewa Bem będzie świętować 20-lecie stacji TVN24?

Reklama

Zobacz także: Jan Borysewicz ostro o Pawle Kukizie. Wykreślił go z okładki wspólnej płyty!

East News
Reklama
Reklama
Reklama