Ewa Bem z mikrofonem scenie
PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy

Córka Ewy Bem pracowała w TVN. Teraz gwiazda broni stacji. Padły poruszające słowa 

Artystka głośno przyznała, że jest przeciwna ustawie zwanej Lex TVN. Ewa Bem w programie "Dzień Dobry TVN" stanęła w obronie stacji w której pracowała jej zmarła córka.

Ewa Bem jest jedną z gwiazd, które głośno bronią stacji TVN. Piosenkarka, która po kilku latach przerwy wróciła na scenę, już wkrótce weźmie udział w wielkim koncercie Top of the Top Sopot Festival 2021 podczas którego stacja TVN24 będzie świętować swoje 20-lecie. Ostatnio Ewa Bem w towarzystwie Grzegorza Turnaua i Adama Nowaka pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoim powrocie i przygotowaniach do Top of the Top Sopot Festival 2021. W trakcie rozmowy zdradziła, że jest bardzo związana ze stacją TVN.

Dlaczego Małgorzata Rozenek nie przeszła do Polsatu? TYLKO U NAS komentuje!

Ewa Bem przeciwna ustawie Lex TVN

Ewa Bem cztery lata temu zawiesiła swoją karierę. Artystka zniknęła z życia publicznego po wielkiej osobistej tragedii. Niestety, w 2017 roku Ewa Bem pożegnała ukochaną córkę Pamelę Bem-Niedziałek. Dziennikarka związana z TVN zmarła mając zaledwie 39 lat- kilka lat wcześniej zdiagnozowano u niej guza mózgu. Po śmierci Pameli Bem-Niedziałek Ewa Bem przez kilka lat nie występowała na scenie, jednak w czerwcu tego roku ogłosiła swój powrót. Artystka w rozmowie z Dorotą Wellman w "Dzień Dobry TVN" przyznała wówczas, że wraca na scenę ponieważ dostała znak od córki.

Tak... nie był to jakiś jeden moment czy jeden błysk, ale bardzo czułam, że ona tego chce- wyznała w "Dzień Dobry TVN".

Ewa Bem, Pamela Bem
East News

Ostatnio Ewa Bem znów pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie razem z kolegami ze sceny rozmawiała o  na zbliżającym się koncercie Top of the Top Sopot Festival 2021. W pewnym momencie Grzegorz Turnau powiedział wprost, że sprzeciwia się próbom zamknięcia ust wolnym mediom.

Warto podkreślić, że koncert jest koncertem z orkiestrą. Są specjalne aranżacje wszystkich utworów. Mówimy tu o koncercie 20-lecia TVN24. Wiwatujemy, a przy okazji protestujemy przeciw próbom zamknięcia ust normalnym, wolnym mediom- w "Dzień Dobry TVN" mówił Grzegorz Turnau. 

Ewa Bem dodała, że ona również przyłącza się protestu, a po chwili Ewa Bem przyznała, że jest emocjonalnie związana ze stacją TVN.

Ja muszę ogłosić to wszem i wobec: ja jestem w sposób personalny, emocjonalny i rodzinny związana z TVN-em. Mój maż, Ryszard Sibilski był przy kamieniach węgielnych TVN-u, ja byłam na pierwszym evencie, gdzie na telebimach zobaczyłam pierwsze Fakty. Moja córka Pamela pracowała, przez wiele lat, była reporterką, dziennikarką, producentką. Odeszła i zostawiła dziurę w naszych sercach, ale też w pamięci współredaktorów. A teraz mój drogi zięć Jan Niedziałek w TVN24 BIS, bryluje urodą oraz wykształceniem- powiedziała Ewa Bem. 

Ewa Bem na nagraniu programu Hala Odlotów
East News

Przypominamy, że przeciwko kontrowersyjnej ustawie "lex TVN" sprzeciwiają się również m.in. Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy nie zostawili suchej nitki na Pawle Kukizie, który zagłosował za przyjęciem projektu wymierzonego przeciwko TVN. 

Będziecie oglądać Top of the Top Sopot Festival 2021 podczas którego m.in. Ewa Bem będzie świętować 20-lecie stacji TVN24?

Zobacz także: Jan Borysewicz ostro o Pawle Kukizie. Wykreślił go z okładki wspólnej płyty!

Ewa Bem w niebieskiej bluzce
East News

wa Bem na Top of the Top Sopot Festival
Podlewski/AKPA
Newsy
Poruszające słowa Ewy Bem na Top of the Top Sopot Festival! 
"Moje poharatane serce jednak chciało tutaj do was przyjechać" mówiła wyraźnie wzruszona gwiazda, która 4 lata po śmierci córki wróciła na scenę.

Ewa Bem zachwyciła swoim występem na Top of the Top Sopot Festival! Artystka po wielkiej osobistej tragedii wróciła na scenę i pojawiła się w Operze Leśnej, żeby zaśpiewać na 20-leciu stacji TVN24. Prowadzący koncert przypomnieli, że Ewa Bem od samego początku była związana z TVN, a jej zmarła córka przez wiele lat pracowała właśnie w tej stacji.  Wzruszona Ewa Bem na scenie w Sopocie Cztery lata temu Ewa Bem przeżyła wielki dramat- w wieku 39 lat zmarła wówczas ukochana córka artystki. Pamela Bem-Niedziałek odeszła kilka lat po tym, jak lekarze wykryli u niej guza mózgu. Po śmierci córki Ewa Bem zniknęła z życia publicznego i zawiesiła swoją karierę. Zobacz także:   Ewa Bem w poruszającym wywiadzie wspomina córkę i opowiada o wnukach: "Dzieci nie pamiętają mamy" Dopiero teraz, cztery lata po śmierci Pameli Bem-Niedziałek, Ewa Bem znalazła siłę, żeby wrócić na scenę. Dziś artystka pojawiła się na wielkim koncercie w Sopocie.  Ewa Bem zaśpiewala dwie piosenki i znów zachwyciła swoim głosem. Publiczność była zachwycona, a artystka nie ukrywała wzruszenia. Dziękuje bardzo. Jestem niezmiernie wzruszona, prawie szczęśliwa. Całe moje zatroskane, zmęczone, lekko poharatane serce jednak chciało tutaj do was przyjechać- mówiła na scenie. Oglądaliście występ Ewy Bem? Zobacz także:   Córka Ewy Bem pracowała w TVN. Teraz gwiazda broni stacji. Padły poruszające słowa 

Diana Rudnik, Monika Olejnik i Piotr Kraśko na Top of The Top Festivalu 2021
Piotr Matusewicz/East News
Newsy
Sopot Festival 2021: Mocne przemówienia Piotra Kraśki i Diany Rudnik. Oberwało się rządowi!
Prowadzący zaskoczyli widownię podczas 20-lecia TVN 24 na Top of the Top Sopot Festival. "Zawsze znajdą się takie pieniądze, za które można sprzedać twarz i honor".

Trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2021 przyniósł nam ogromne emocje. Na scenie zobaczyliśmy nie tylko całą plejadę wybitnych polskich muzyków, ale również największe twarze TVN 24 - stacji, która podczas wyjątkowego wydarzenia świętowała swoje 20-lecie. Jak się okazuje, dziennikarze nie zmarnowali okazji, by nawiązać do wydarzeń z ostatniego tygodnia, a dokładnie do przegłosowania "Lex TVN". Kiedy na scenie pojawiły się takie osobistości jak Monika Olejnik, Piotr Kraśko, czy Diana Rudnik, z ich ust padły ostre słowa, na które publiczność zareagowała owacjami na stojąco. Oberwało się rządowi.  Ostre przemówienie Diany Rudnik na Top of the Top Sopot Festival 2021 Ostatnie trzy dni w Polsce były prawdziwą muzyczną fetą. Od wtorku do środy w ramach Top of the Top Sopot Festival 2021 w sopockiej Operze Leśnej mogliśmy zobaczyć poruszające występy polskich artystów, w tym niezapomniany koncert Agnieszki Chylińskiej , która porwała widownię, czy Viki Gabor i Roksanę Węgiel, które - mimo młodego wieku - zawładnęły sceną. Jednak to ostatni dzień festiwalu, kiedy to obchodzono 20-lecie TVN 24, wzbudził największe emocje.  Dziś mówi się nie tylko o Michale Szpaku, który wystąpił w biustonoszu , z napisami na twarzy i szpilkami na nogach, by wyrazić swój manifest, czy poruszających słowach Ewy Bem , która po raz pierwszy od śmierci swojej córki wystąpiła na tak wielkiej imprezie. Na językach wszystkich są również największe dziennikarskie nazwiska TVN 24 - gwiazdy stacji, które tego dnia wystąpiły w rolach prowadzących, podczas swoich wystąpień na scenie poza zapowiadaniem muzyków, postanowiły nawiązać do przyjętej w Sejmie ustawy "Lex TVN"! Diana Rudnik bezpośrednio uderzyła w Pawła Kukiza ,...

Ewa Bem z mikrofonem scenie
PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Ewa Bem cztery lata po śmierci córki wraca na scenę: "Na początku udawałam, że żyję"
Wzruszające słowa Ewy Bem w "Dzień Dobry TVN". Dlaczego właśnie teraz zdecydowała się na powrót do śpiewania? Artystka udzieliła wzruszającego wywiadu

Ewa Bem w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoim powrocie na scenie i osobistym dramacie, do którego doszło blisko cztery lata temu. Dokładnie w 2017 roku Ewa Bem przeżyła ogromną tragedię. Po kilku latach walki z ciężką chorobą zmarła ukochana córka gwiazdy. Po śmierci Pameli Bem-Niedziałek artystka zniknęła z życia publicznego i zawiesiła swoją karierę. Teraz Ewa Bem wraca i zdradza dlaczego właśnie teraz zdecydowała się na występ na scenie. Wyznanie gwiazdy wzrusza do łez... Ewa Bem zdradziła, dlaczego znów zaśpiewa na scenie Jesienią 2017 roku w mediach pojawiła się tragiczna informacja o śmierci Ewy Bem-Nidziałek. Dziennikarka związana z TVN i córka gwiazdy polskiej sceny muzycznej odeszła w wieku zaledwie 39 lat - lekarze kilka lat wcześniej wykryli u niej guza mózgu. Ewa Bem-Niedziałek osierociła dwójkę dzieci, Basię i Tomka. Po śmierci ukochanej córki Ewa Bem przerwała swoją karierę i przez cztery lata nie pokazywała się na scenie. Gwiazda dopiero teraz poczuła, że jest gotowa, żeby znów zaśpiewać dla swoich fanów. I chociaż w mediach już wcześniej pojawiały się plotki, że wkrótce Ewa Bem wraca na scenę to ostatnio w "Dzień Dobry TVN" gwiazda przyznała, że wcześniej nie czuła się na siłach, żeby występować. Na początku udawałam, że żyję- zdradziła w rozmowie z Dorotą Wellman dla "Dzień Dobry TVN". Ja sobie w ogóle nie wyobrażałam, że mogę stanąć przed mikrofonem, zaśpiewać jakąś wesołą, czy wszystko jedno, piosenkę. Wesołą to nie wypada, smutną to ryję no to też nie ma sensu za bardzo.  Teraz jednak Ewa Bem po czterech latach przerwy zapowiedziała powrót na scenę. Po raz pierwszy zaśpiewała w lipcu na koncercie w Gdyni. Wiem, że i Pameli tam na górze i...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik