Harry i ciężarna Meghan podczas imprezy charytatywnej w styczniu 2019, w Royal Albert Hall
East News
Newsy

Co powstrzymało Meghan przed samobójstwem? Szokujące wyznanie księcia Harrego

Kolejne niezwykłe wyznanie Harrego. Książę zdradził jakie słowa padły w wieczór, gdy dowiedział się, że ciężarna Meghan chciała popełnić samobójstwo.

Harry ujawnił dalsze szczegóły dotyczące myśli samobójczych swojej żony, Meghan Markle. W poruszających słowach zdradził w rozmowie z Oprah Winfrey, co powiedziała mu ciężarna wówczas księżna o swoich zamiarach. Opowiedział o wieczorze w styczniu 2019 roku, kiedy usłyszał o myślach samobójczych. Książę Harry zdobył się na niezwykłą szczerość. A szczególnie poruszające są słowa, które wóczas padły z jej strony… 

Zobacz także: William i Harry przełamali lody? „To moment po pogrzebie, z którego najbardziej ucieszyłby się książę Filip”

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Harry o myślach samobójczych Meghan

Harry i Meghan byli wówczas małżeństwem z niespełna rocznym stażem. Księżna była w zaawansowanej ciąży z pierwszym dzieckiem - Archiem i była w głębokiej depresji. O tym, jaki był jej stan, opowiedziała w głośnym wywiadzie dla Oprah Winfrey. Wtedy też padło wyznanie księżnej na temat myśli samobójczych, które wówczas miała.

Dalsze szczegóły tamtych wydarzeń Harry ujawinił w ostatniej rozmowie z Oprah, dostępnej od czwartku w ramach serii dokumentalnej „The Me You Can’t See” (Ja jakiego nie widzicie). Podczas rozmowy książę bardzo otworzył się na bardzo trudne rodzinne tematy. I opowiedział o swojej rozmowie z żoną, gdy dowiedział się o jej myślach dotyczących samobójstwa.

To, co powstrzymało ją przed tym, to fakt jak niesprawiedliwe byłoby to w stosunku do mnie po tym wszystkim, co przydarzyło się mojej mamie. Gdybym znów stracił kobietę w swoim życiu, która dodatkowo nosi dziecko, nasze dziecko - mówił.

Jak dodał, najstraszniejsza była w tym wszystkim jasność jej myśli.

Była absolutnie trzeźwa. Była całkowicie przytomna. Jednak w nocnej ciszy te myśli ją budziły.

Jak wyznał, nie wiedział jak zareagować na to wyznanie żony. I było mu nawet głupio z powodu braku reakcji.

Oczywiście ze względu na nasze obowiązki, szybko się przytuliliśmy, a potem musieliśmy się przebrać, by pod policyjną eskortą pojechać do Royal Albert Hall na imprezę charytatywną. A tam musisz wyjść przed ścianę kamer i udawać, że wszystko jest w porządku. I nie było opcji, by sobie powiedzieć: „wiesz co, dziś wieczorem nie pójdziemy”.

Tak wyglądali wówczas w Royal Albert Hall:

Harry i ciężarna Meghan podczas imprezy charytatywnej w styczniu 2019, w Royal Albert Hall
East News

Książę Harry o przełomowym momencie w życiu

I właśnie ta noc uświadomiła mu, że nie mogą dalej tak żyć.

Zasiedliśmy na krzesłach ściskając się za ręce, zgasły światła, a Meghan zaczęła płakać. Współczułem jej i byłe wściekły na siebie, że w tym tkwimy.

Było mu wstyd, że do tego doszło. Wiedział też, że nie ma co się zwracać w tej sprawie do rodziny. 

Wolę skupiać się na swoim synu, niż za każdym razem, gdy patrzę mu w woczy zastanawiać się, czy moja żona skończy tak, jak moja matka i będę musiał sam go wychowywać.

Nikt nie przypuszczał, co wówczas przeżywają:

Harry i ciężarna Meghan podczas imprezy charytatywnej w styczniu 2019, w Royal Albert Hall
East News

Meghan Markle
East News
Newsy
Wywiad Meghan Markle u Oprah Winfrey: "Chciałam się zabić w 5. miesiącu ciąży"
"Miałam myśli samobójcze i nikt z rodziny królewskiej nie chciał mi pomóc" - zdradziła Meghan Markle w wywiadzie u Oprah Winfrey. Dlaczego myślała o śmierci? Meghan jasno wskazuje - to przez rodzinę królewską i brytyjską prasę.

"Miałam myśli samobójcze i nikt z rodziny królewskiej nie chciał mi pomóc" - zdradziła Meghan Markle w wywiadzie u Oprah Winfrey. Dlaczego myślała o śmierci? Meghan jasno wskazuje - to przez rodzinę królewską i brytyjską prasę. Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey przyniósł mnóstwo oskarżeń pod adresem brytyjskiego dworu - tego zreszta wszyscy się spodziewali. W ostatnim czasie była to jedna z najbardziej wyczekiwanych rozmów na całym świecie. Nikt nie miał wątpliwości, że wraz z nim światło dzienne ujrzą kulisy życia w rodzinie królewskiej , które mogą przynieść Koronie wiele problemów. Mało kto podejrzewał jednak, że Meghan Markle zdobędzie się na aż tak osobiste wyznanie. Żona księcia Harry'ego przyznała, że kiedy była w piątym miesiącu ciąży, chciała popełnić samobójstwo.  Powiedziałam, że muszę gdzieś iść, aby uzyskać pomoc. Powiedziałam, że "nigdy wcześniej się tak nie czułam i muszę gdzieś iść". Powiedziano mi, że nie mogę, bo to nie byłoby dobre dla instytucji Wywiad Meghan Markle u Oprah Winfrey  Podczas niezwykle intymnego wywiadu u Oprah Winfrey, Meghan Markle przedstawiła wstrząsającą wersję swojego życia w rodzinie królewskiej, która choć z początki miło ją przyjęła, później, postanowiła ją "uciszyć". Z łzami w oczach i łamiącym się głosem, żona księcia Harry'ego opisała jeden z najtrudniejszych momentów w jej życiu, kiedy to walczyła z myślami samobójczymi.  Wiedziałem, że jeśli tego nie powiem, to zrobię to. Po prostu nie chciałem już dłużej żyć. I to była bardzo jasna, prawdziwa i przerażająca ciągła myśl. Miałam samobójcze myśli. Wydawało mi się, że to rozwiązałoby...

Oprah Winfrey zaliczyła zabawną wpadkę podczas wywiadu z Meghan Markle i księciem Harry'm
East News
Newsy
Oprah zaliczyła zabawną wpadkę podczas wywiadu z Meghan Markle i księciem Harry'm. Wyłapaliście to?! 
Oprah zaliczyła zabawną wpadkę podczas wywiadu z Meghan Markle i księciem Harry'm. Wyłapaliście to?! 

Meghan Markle i książę Harry udzielili długiego i wstrząsającego wywiadu na temat swojego życia na królewskim dworze. Wywiad u Oprah to ich pierwszy telewizyjny występ od momentu zrezygnowania z królewskich obowiązków w styczniu 2020 roku. Książę Harry i Meghan Markle poruszyli mnóstwo wstrząsających tematów. Żona Harryy'ego przyznała, że w 5. miesiącu pierwszej ciąży miała myśli samobójcze oraz, że Archie nie otrzymał tytułów królewskich ze względu na kolor skóry . Zdradziła również, jakie miała relacje z królową . Z kolei książę Harry opowiedział m. in. o relacjach z księciem Karolem oraz księciem Williamem.   Był to również czas dzielenia się radosnymi informacjami. To właśnie z wywiedzie z Oprah Meghan Markle i książę Harry zdradzili płeć swojego drugiego dziecka. Poruszając ten temat Oprah zaliczyła zabawną wpadkę!  Wychwyciliście ten moment?  Zobacz także:  Meghan Markle i Harry w szokującym wywiadzie z Oprah zdradzili płeć drugiego dziecka! Wpadka Oprah podczas wywiadu z Meghan Markle i księciem Harry'm Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się drugiego dziecka! Mały Archie już niedługo zostanie starszym bratem! Kiedy Sussexowie po raz pierwszy zdecydowali się oficjalnie ogłosić, że spodziewają się potomstwa, brzuszek Meghan był już naprawdę spory. Wówczas nie podzielili się jeszcze informacjami czy spodziewają się chłopczyka czy dziewczynki. Zdecydowali się zrobić to podczas głośnego wywiadu-rzeki u Oprah, z którą Megan Markle przyjaźni się od lat.  Wywiad składał się z dwóch części. W pierwszej wystąpiła sama Meghan Markle ale z tematem ciąży poczekała na swojego męża. Książę Harry z radością potwierdził, że już niedługo na świecie pojawi się dziewczynka:  Mieć...

Harry i Meghan Markle
East News
Newsy
Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah Winfrey: "Mój syn nie jest księciem przez rasizm rodziny królewskiej"
Dlaczego syn Meghan Markle i księcia Harry'ego nie otrzymał tytułu książęcego? Podczas wywiadu u Oprah na jaw wyszły szokujące informacje.

Na ten wywiad czekali niemal wszyscy na całym świecie, a rozmowa Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah wzbudziła wiele kontrowersji jeszcze na długo przedtem, jak ujrzała światło dzienne. Podczas wyemitowanego w nocy z niedzieli na poniedziałek dwugodzinnego wywiadu, Meghan Markle poruszyła wiele kwestii, które niekoniecznie wpłyną dobrze na wizerunek rodziny królewskiej - opowiedziała o swoich myślach samobójczych , a także o tym, jak odmówiono Archie'mu tytułu królewskiego, czego powodem miała być obawa przed tym, że dziecko urodzi się ciemnoskóre. Meghan Markle i książę Harry o rasizmie w rodzinie królewskiej Dlaczego syn księcia Harry'ego i Meghan Markle nie ma tytułu królewskiego? Choć do tej pory media utrzymywały, że stało się tak za sprawą decyzji jego rodziców, okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. W wywiadzie u Oprah Meghan ujawniła, jak zostało wyjaśnione jej, że Archie nie będzie księciem, a tym samym nie otrzyma ochrony.  Nie chcieli, żeby był księciem lub księżniczką, nie wiedząc, jaka będzie płeć, co będzie się różnić od protokołu, i że nie otrzyma ochrony - wyznała żona księcia Harry'ego. Meghan Markle przyznała, że jej mąż prowadził wiele rozmów z rodziną na temat ich pierwszego dziecka, jeszcze przedtem jak Archie przyszedł na świat. Okazało się, że ich głównym tematem był odcień skóry, jaki może mieć.  W tych miesiącach, kiedy byłam w ciąży, prowadziliśmy w tandemie rozmowę: „nie dostaniesz ochrony, nie dostaniesz tytułu”, były także obawy i rozmowy o tym, jak ciemna może być jego skóra, kiedy się urodzi - powiedziała.  Meghan zaznaczyła, że nie chce wyjawić, kto był po drugiej stronie rozmowy, gdyż mogłoby być to bardzo szkodliwe dla rodziny...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik