Meghan Markle, książę Harry, beta Meghan Markle, książę Harry, beta Meghan Markle, książę Harry, beta Meghan Markle, książę Harry, beta Meghan Markle, książę Harry, beta
Meghan Markle, książę Harry, beta
EASTNEWS
1/5
Meghan Markle, książę Harry, beta
EASTNEWS

 

Meghan Markle już za kilka tygodni po raz pierwszy zostanie mamą! Księżna Sussex nie zwalnia jednak tempa i ostatnio wraz z mężem pojawiła się na charytatywnej gali Endeavor Fund Awards w Londynie. Księżna błyszczała na czerwonym dywanie. Widać było, że oficjalne wyjścia i obecność paparazzi bardzo ją cieszą. Mniej zadowolony wydawał się być za to książę Harry. Jednak słowa, jakie wypowiedziała o nim Meghan z pewnością rekompensują mu błysk fleszy. 

Zobaczcie na kolejnej stronie, co o swoim ukochanym powiedziała Meghan! Jak prezentowała się księżna?

 

Zobacz też: Księżna Sussex oszukała nas wszystkich! Meghan to nie jest jej imię!

2/5
Meghan Markle, książę Harry, beta
ONS

 

Księżna Meghan na czerwonym dywanie wyglądała zjawiskowo. 37-latka założyła białą koszulę od Givenchy, do której dobrała czarną spódnicę z rozcięciem. Żona księcia Harry'ego w ręku trzymała małą torebkę. Uwagę zwracał jej nieco mocniejszy makijaż, a także włosy, które starannie upięła w kok.

 

Zobacz też: Meghan Markle napisała list do ojca! Jego treść wzruszy was do łez!

3/5
Meghan Markle, książę Harry, beta
EASTNEWS

 

Czy spódnica z rozcięciem przystoi księżnej? Według wielu zagranicznych mediów, Meghan po raz kolejny złamała protokół! Do tego Amerykanka jak zawsze nie zrezygnowała z wysokich szpilek. Te ozdobione były złotymi bransoletami. 

4/5
Meghan Markle, książę Harry, beta
EASTNEWS

 

Jak czytamy w "Daily Mail" podczas gali ktoś zwrócił uwagę na książęcą parę, komentując, że "są tu duże dzieci". Nie wiadomo, czego dokładnie dotyczyło napomknięcie. Jednak księżna jak zawsze zareagowała błyskawicznie na tę wypowiedź!

Harry będzie wspaniałym tatą - odpowiedziała. 

Zgadzacie się z nią?

5/5
Meghan Markle, książę Harry, beta
ONS

 

Wiadomo, że dziecko Meghan i Harry'ego nie zasiądzie na tronie. W kolejce przed nim lub nią jest książę Karol, książę William i jego dzieci, książę Harry i dopiero on! Niemniej jednak pierwsze dziecko księcia Sussex to wielkie wydarzenie na Wyspach Brytyjskich! Myślicie, że księżna Meghan urodzi chłopca, a może będzie to dziewczynka?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle