Thomas Markle i Meghan Markle
East News

Meghan Markle napisała list do ojca! Jego treść wzruszy was do łez!

Thomas Markle i Meghan Markle
East News

 

Odkąd Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, jej życie nie jest usłane różami. Media na całym świecie śledzą bowiem każdy jej ruch. Szczególnie teraz, gdy jest w ciąży. Internauci pokusili się nawet o stworzenie teorii, według której Meghan Markle nosi sztuczny brzuch, a dziecko urodzi za nią inna kobieta!

 

Zobacz także: Nie cichną plotki o tym, że Meghan Markle udaje ciążę...

 

Meghan Markle: stosunki z ojcem

 

Oliwy do ognia dolewa także jej sytuacja rodzinna. Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle nie ma zbyt dobrego kontaktu z ojcem i przyrodnim rodzeństwem. Każdy z nich próbował bowiem wylansować się na niej w mediach. Siostra i ojciec udzielali wywiadów, w których wygłaszali krzywdzące ją teorie. Z kolei brat księżnej Sussex ostrzegał Harry'ego przed ślubem z nią! Meghan Markle z wielkim bólem przyjmowała każdy ten cios. Tym bardziej, że rodzina królewska podobno zabroniła jej komentować słów bliskich. 

 

Zobacz także: Meghan Markle zmieniła się, odkąd została gwiazdą! W gorzkich słowach wypowiedział się jej brat

 

Bardziej wylewne okazały się koleżanki Meghan Markle. Dziewczyny udzieliły wywiadu dla magazynu "People". Chciały jednak zachować anonimowość. Według ich doniesień Meghan Markle bardzo przeżywa medialną nagonkę na jej osobę. Przyjaciółki księżnej Sussex zdradziły także, że tuż po ślubie żona Harry'ego wysłała do ojca list, w którym prosiła go, aby już więcej jej nie ranił.

 

Tato, mam złamane serce. Kocham cię. Mam jednego ojca. Proszę, przestań prześladować mnie w mediach, będziemy wtedy mogli odbudować naszą relację - miała napisać Meghan Markle.

 

Podobno Thomas Markle w odpowiedzi napisał jej, że... chciałby zrobić sobie z nią sesję zdjęciową dla mediów!

 

Jej ojciec doskonale wie, jak do niej dotrzeć. Numer telefonu pozostał niezmieniony, ale on ani nie dzwoni, ani nie pisze. To dla niej naprawdę bolesne. Ona jest ciągle tą samą osobą, nie zmieniła się, a doniesienia o jej konflikcie z Kate to zwykłe plotki  - przekonują przyjaciółki Meghan Markle.

 

Myślicie, że ten wywiad nie zaszkodzi wizerunkowi księżnej Sussex? 

 

POLECAMY: Wyciekły archiwalne zdjęcia Meghan Markle!

 

Meghan Markle nie ma dobrego kontaktu z ojcem

Meghan Markle, Thomas Markle raz jeszcze
EASTNEWS

Jedynie mama jest dla niej pocieszeniem

Doria Ragland, mama Meghan Markle
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40