Małgorzata Rozenek o samopoczuciu w ciąży

Ciężarna Małgorzata Rozenek odwołała oscarowe plany. To przez samopoczucie?

Małgorzata Rozenek o samopoczuciu w ciąży

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan aktualnie przebywają w Stanach Zjednoczonych. Wczoraj odbyło się tam rozdanie Oscarów czyli najważniejszych nagród filmowych na świecie. Przyszli rodzice przyznali, że mieli wiele planów, jak będą świętować ten dzień i trzymać kciuki za Polaków, jednak oscarową noc ostatecznie spędzili w łóżku. Dlaczego musieli zrezygnować z wyjścia? 

Zobacz także: Oscary 2020: "Boże Ciało" bez nagrody! A kto otrzymał statuetki? Zobacz listę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o Oscarach 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uważnie śledzili imprezę oscarową. Jednak w tym roku zrezygnowali z hucznego wyjścia oraz wieczorowych strojów godnych nawet czerwonego dywanu w Dolby Theatre. Przyszła mama zdradziła, że zarówno ona jak i Radek mieli już gotowe kreacje, ale w ostatniej chwili podjęli decyzję, że będą kibicować polskiej reprezentacji przed telewizorem: 

Oscary 2020 🎉 Plany były szalone: suknia, smoking, dach z widokiem na NYC, tylko po co🤷‍♀️😂 trzymaliśmy kciuki za Boże Ciało, ale w tym roku wygrać byłoby bardzo ciężko😢 sama nominacja to i tak ogromny sukces 💪 Brawo Polacy 👏👏

Małgorzata opublikowała w sieci zdjęcie z tego wieczoru. Na szczęście decyzja o zmianie oscarowych planów nie była podyktowana samopoczuciem przyszłej mamy, a wspólne oglądanie z mężem wydarzenia w telewizji również sprawiło jej wiele radości. 

O statuetkę Oscara w kategorii "Film Międzynarodowy" walczyło Boże Ciało Jana Komasy, jednak to nie jedyny polski akcent tego wieczoru. Na scenie pojawiła się także Katarzyna Łaska, która wspólnie z innymi wokalistkami zaśpiewała piosenkę"Into the Unknown" pochodzącą z "Krainy lodu 2". 

Zobacz także: Polski akcent na gali Oscarów 2020! Zobaczcie, jak w Dolby Theatre zaśpiewała Kasia Łaska

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zrezygnowali z oscarowego wyjścia. Na szczęście decyzja ta nie była spowodowana samopoczuciem Małgorzaty, która aktualnie jest w szóstym miesiącu ciąży. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgosia i Radek postanowili kibicować polskiej reprezentacji na Oscarach 2020 przed telewizorem. 

Małgorzata Rozenek zachwyca na balu w Nowym Jorku! Gwiazda zdecydowała się na odważną kreację
Instagram

 

Przeładuj

Mikołaj Roznerski nie spędził walentynek z Adrianą Kalską! Nad ich związkiem zawisły czarne chmury?

zobacz 00:25