Joanna Krupa w czerwonej sukience

Joanna Krupa komentuje zachowanie ciężarnej Katarzyny Warnke na pokazie mody. "Nie pasowało mi"

Joanna Krupa w czerwonej sukience

Joanna Krupa skomentowała pojawienie się Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego na pokazie mody, podczas którego aktorka po raz pierwszy pokazała ciążowe krągłości. I choć kilka tygodni wcześniej gwiazda zdementowała medialne informacje dotyczące jej ciąży, to teraz okazało się, że rzeczywiście już wkrótce zostanie mamą. Joanna Krupa nie ukrywa, że była zaskoczona zachowaniem Katarzyny Warnke.

Joanna Krupa nie jest zachwycona występem Katarzyny Warnke na pokazie?

Na pokazie marki MMC pojawiła się między innymi Joanna Krupa. Modelka w rozmowie z reporterem portalu pomponik.pl przyznała, że na modowej imprezie nagrywano program "Top Model". Jurorka show była więc zaskoczona widokiem Katarzyny Warnke, która postanowiła pokazać ciążowy brzuszek na wybiegu. Jak Joanna Krupa oceniła zachowanie aktorki, która właśnie w taki zaskakujący sposób przekazała radosną wiadomość? 

Jak jest ktoś szczęśliwy i się cieszy, to dlaczego tego nie pokazać. Każdy ogłasza to inaczej - wyznała w rozmowie z portalem. - Byłam zaskoczona bo to mi trochę nie pasowało, bo wiesz tutaj nagrywamy "Top Model" i ja się koncentrowałam na naszych kandydatach. To mi do końca nie pasowało, że nagle tutaj oni byli. Byłam zaskoczona, ale super wyglądali - zapewnia Joanna Krupa. 

A Wam podobał się sposób przekazania radosnej informacji o ciąży przez Katarzynę Warnke? Przypominamy, że sama Joanna Krupa przyznała, że zostanie mamą w programie "Dzień Dobry TVN". 

Katarzyna Warnke pokazała ciążowy brzuszek na pokazie mody

Kasia Warnke w ciąży
Instagram

Występ aktorki na wybiegu zaskoczył Joannę Krupę

Joanna Krupa na pokazie MMC
ONS

 

Więcej na temat Joanna Krupa Katarzyna Warnke
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09