Ida Nowakowska i Jack Herndon - kim jest mąż Idy Nowakowskiej?
AKPA, fot. Jacek Kurnikowski

Ciężarna Ida Nowakowska pokazała wzruszające zdjęcie z mężem. Tak celebrują ciążę: "Nasza trójka"

Ida Nowakowska i Jack Herndon - kim jest mąż Idy Nowakowskiej?
AKPA, fot. Jacek Kurnikowski

Ida Nowakowska i jej ukochany Jack Herndon spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Prezenterka "Pytania na Śniadanie" zaskoczyła dziś wszystkich widzów radosną nowiną. Po raz pierwszy zaprezentowała swój ciążowy brzuszek, mimo tego, że jest już w 6. miesiącu ciąży! Jeszcze miesiąc temu, gdy prowadziła Sylwestra w bardzo kusych strojach, nikt się nie domyślił! Teraz wraz z mężem dziękują za gratulację i publikują przepiękną rodzinną fotografię. To ich pierwsze wspólne zdjęcie, odkąd ogłosili, że będą rodzicami. 

Zobacz także: Ida Nowakowska zostanie mamą! Widać brzuszek? Jak jej mąż przyjął wiadomość o dziecku?

Ida Nowakowska i Jack Herndon spodziewają się dziecka i dziękują za gratulacje

Ida Nowakowska już niedługo zostanie mamą! O tym, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka poinformowała na żywo w programie "Pytanie na śniadanie". Szczęśliwa mama przyznała, że jest już w 6. miesiącu ciąży, jednak jak na razie nie zdradziła czy spodziewa się synka czy córeczki. 

Radosna nowina sprawiła, że internauci wysłali przyszłej mamie setki wiadomości z gratulacjami. Ida Nowakowska i Jack Herndon postanowili podziękować za wszystkie ciepłe słowa, które zostały skierowane w ich stronę i opublikowali romantyczne zdjęcie, na którym przyszły tata otula dłońmi ciążowy brzuszek ukochanej: 

Marzenia się spełniają. Dziękujemy z całego serca za wszystkie życzenia! - napisała Ida 

Romantyczna fotografia szczęśliwych rodziców rozczuliła internautów: 

 

- Najwspanialszy news gratulacje będziecie najwspanialszymi rodzicami na świecie❤️❤️❤️ i dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego
- OGROMNE GRATULACJE!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ łzy same cisną się do oczu..... zdrówka dla całej Waszej trójki❤️❤️❤️ Będziecie najlepszymi rodzicami jakich widział świat !!!
- Wciąż mi serducho kołacze z radości🦾 Takich emocji jeszcze na wizji nie przeżywałem😎 Mamo, Tato... gratulacje tej! #ChwałaPanu❤️- dodał Tomasz Wolny

Cudownie widzieć Idę Nowakowską i jej męża tak szczęśliwych! 

Zobacz także: Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży! Jak udało jej się ukryć ciążowy brzuszek?

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon pokazali romantyczne zdjęcie po ogłoszeniu ciąży. 

Ida Nowakowska jest już w 6. miesiącu ciąży! Jak na razie rodzice nie zdradzili, czy spodziewają się synka czy córeczki. 

Ida Nowakowska w ciąży w niebieskiej sukience i z tortem

 

Więcej na temat Ida Nowakowska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47