East News

Ewa Farna niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Gwiazda zdecydowała się to zrobić w bardzo oryginalny sposób, publikując swoje nagranie z wesela. Znalazły się tam również zdjęcia z podróży poślubnej, na których artystka jest już w zaawansowanej ciąży. Piosenkarka bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym i skutecznie udaje jej się zachować w tajemnicy najważniejsze wydarzenia takie, jak swój ślub. Również na czerwonym dywanie pojawia się bardzo rzadko, tym bardziej w towarzystwie męża, Martina Chobota. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i na jednej z gali odebrała czeską nagrodę muzyczną. Zobaczcie, jak prezentowała się w czerwonej sukience!

Zobacz takżeKiedy i gdzie urodzi swoje pierwsze dziecko Ewa Farna? Wiemy!

1/3
East News

Gwiazda na tę okazję założyła długą czerwoną sukienkę. Zdecydowała się też na podkreślenie ciążowego brzuszka za pomocą czarnego paska. Ewa Farna ceni sobie komfort i wygodę, dlatego swoją stylizację uzupełniła czarnymi botkami na płaskim obcasie. Trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze!

2/3
East News

Artystka i jej mąż na gali nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce i przytulali. Widać, że są bardzo szczęśliwi. Sami spójrzcie na to zdjęcie!

 

3/3
East News

Ewa Farna mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa. Niedawno wzięła udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", a teraz pojawiła się na gali. Jednak gwiazda na pierwszym miejscu stawia swoją rodzinę, dlatego zrezygnowała z udziału w długoterminowych projektach, jak udział w  show "All Together Now".

Zobacz takżeEwa Farna jednak zrezygnuje z kariery dla dziecka? Teraz chce poświęcić się rodzinie!

Więcej na temat Ewa Farna