Ewa Farna

Ewa Farna niedawno w bardzo oryginalny sposób ogłosiła, że po blisko dwóch latach od swojego ślubu z Martinem Chobotem spodziewa się dziecka. Jeszcze nikt w ten sposób nie zaskoczył swoich fanów! Para wrzuciła bowiem do sieci teledysk, który ich goście mogli oglądać na ślubie. Jednak to nie koniec niespodzianek. Teledysk został dokończony! Na końcu pojawiło się kilka kadrów z egotycznych wakacji pary, podczas których widać, że Ewa Farna ma pokaźny brzuszek. Gwiazda wtedy tłumaczyła wszystko na swoim Instagramie. 

 

„Dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach. Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny”, napisała Ewa. 

 

Potem gwiazda wyjawiła, że spodziewa się synka. Zrobiła to tuż przed koncertem, w którym występowała w Łodzi „Artyści przeciw nienawiści”.  Dlaczego? To jest oczywiste. Ewa liczyła się z tym, że spotka na tym koncercie wielu dawno niewidzianych znajomych i że wiele osób podczas koncertu, także jej bliskich znajomych, będzie pytało, ją czy spodziewa się córeczki czy synka. 

Dlaczego gwiazda długo zwlekała z informowaniem, że jest w ciąży?

Ona jest bardzo dyskretna. Nigdy nie opowiada wiele o swoim życiu prywatnym. Powód? Kiedy była młodsza, w Czechach rozpętało się prawdziwe piekło z informacjami na jej temat, a raczej na temat jej partnera i jego niepozałatwianych spraw z przeszłości. To było bardzo bolesne dla nastoletniej dziewczyny, która dopiero wchodziła do show-biznesu i nosiła jeszcze aparat na zęby. Czeska prasa wtedy pisała, że jej chłopak zdradza ją z gwiazdą porno. On wszystkiemu zaprzeczał, patrząc Ewie w oczy, dlatego ona postanowiła wszystko zdementować w prasie. Była w szoku, kiedy okazało się, że jest to prawdą! Od tej pory stała się jeszcze bardziej uważna i dyskretna.

„Ewa wiedziała, że nie będzie potrafiła „ściemniać”. Ona chciała to zrobić na własnych warunkach. Zleżało jej, by fani poznali prawdę od nie i by nie było bezsensownych dywagacji na ten temat”, mówi jej znajomy.

Kiedy Ewa Farna urodzi?

Dziś, aby wyprzedzić przynajmniej jedna fale spekulacji... spodziewam się syna. (oczywiście o ile nie siedzi tam “cala mama” - babka z jajami😆 i bawi się pępowina).”, napisała Ewa na swoim Instagramie. 

Dziś Ewa chce wszystkie informacje przekazywać fanom na swoich warunkach. My jednak dowiedzieliśmy się, kiedy na świecie pojawi się jej synek. Znajomi Ewy twierdzą, że za kilka tygodni, już na wiosnę i że Ewa postanowiła urodzić synka nie w Polsce, ale w Czechach. Imię na razie nie jest znane.

 

Więcej w nowym "Fleszu".

Ewa Farna na okładce Flesza

Zobacz także: Ewa Farna pokazała niepublikowane nagranie z zaręczyn i ślubu, wzrusza do łez!

Więcej na temat Ewa Farna