Polscy widzowie zasiadający przed telewizorami wręcz uwielbiają programy śniadaniowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się dwie śniadaniówki: "Dzień dobry TVN", którą jak sama nazwa mówi, zobaczyć można na stacji TVN i "Pytanie na Śniadanie" emitowane w Telewizji Polskiej. Teraz media obiegła informacja, że już niebawem do stacji zwolenników śniadaniówek dołączy również Polsat.

Reklama

Polsat będzie miał swoją śniadaniówkę

Odkąd Edward Miszczak przeszedł z TVN-u do Polsatu i jest dyrektorem programowym stacji (w 2022 roku), prężnie się rozwija. Nie brakuje transferów i nowości.

Wykorzystaliśmy czas na przebadanie naszej publiczności. Myślę, że spadek Polsatu został zatrzymany. (...) Mamy najlepsze wyniki w ciągu dnia, tutaj dobrze sobie radzimy. W prime-time mamy bardzo dobry poniedziałek, bo maksymalnie grzaliśmy pasmo 'Mega Hit'
- wyjawił parę dni temu w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Edward Miszczak.

Polsat aktualnie szykuje jesienną ramówkę, w której nie zabraknie nowości takich jak program "Dobry czas na miłość", oparty na formacie HBO Max "My mom, your dad". Wśród nowości pojawi się także program śniadaniowy, o którym od kilku dni zrobiło się głośno.

Zobacz także: Maffashion po "TzG" nawet tego nie ukrywa: "Tygodnie mijają, a u nas bez zmian"

F
Wojciech Olkusnik/East News

Jak informuje ShowNews.pl prace nad śniadaniówką już trwają. Jak dotąd jako potencjalnego prowadzącego wymieniano tylko Filipa Chajzera. Jednak plotki zostały zdementowane przez Edwarda Miszczaka, który zdradził, że "ma inne plany" na Chajzera.

Zobacz także
Trudno zaprzeczać, że mamy jakieś plany śniadaniowe, ale to nie jest ten kierunek. Mamy wobec Filipa troszkę inne zamiary. Filip przeszedł mimo swojego młodego wieku bardzo ostrą szkołę i życia i zawodową, więc myślę, że jeżeli jest wolny zawodowo na rynku, to ja akurat go bardzo lubię
- powiedział dyrektor programowy Polsatu.

Śniadaniówka początkowo będzie emitowana wyłącznie w weekendy (od piątku do niedzieli). Co będzie dalej, czy format wpisze się w gusta widzów? Wtedy zapewne sytuacja ulegnie zmianie i program śniadaniowy na Polsacie można będzie oglądać każdego dnia.

Wstępnie pozbierano pary, ale jeszcze pewnie będą mieszać i testować konfiguracje. Wśród prowadzących są m.in. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - zawsze chcieli się tak sprawdzić. Poza nimi będzie też Maciej Rock, ulubieniec szefostwa i Marcelina Zawadzka. Będzie też Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon, która ma rok przerwy od 'Love Island', jest ulubienicą szefostwa i będzie też w nowym 'Tańcu z Gwiazdami'. W nowej śniadaniówce znajdzie się też Paulina Sykut - ona raczej tylko od prezentowania pogody. Przegląd prasy ma robić Edyta Folwarska, którą ostatnio dorzucono do ekipy serialu 'Gliniarze'. Jest jeszcze Ilona Krawczyńska, dobrze wypadła w 'Farmie' z Marceliną
- informuje ShowNews.pl
Reklama

Okazuje się, że stacja nie przeprowadzała castingów na prowadzących nowego formatu. Wg. informatora ShowNews.pl Polsat stawia na sprawdzone twarze.

Miszczak
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama