ONS

Doda już nie raz zachwycała nas swoimi stylizacjami, które nadążają za najnowszymi trendami i za każdym razem są zaskakujące. Niestety, kilka tygodni temu, po jednej z warszawskich imprez w mediach rozpętała się wojna pomiędzy piosenkarką a Gosią Baczyńską, która oskarżyła ją o plagiat. Chodziło o białą sukienkę z piór, którą wcześniej nosiła Edyta Górniak oraz jedna z finalistek "Top Model" (zobacz: Baczyńska oskarża Dodę o plagiat).

Sama gwiazda odpowiedziała projektantce przy okazji wytykając jej, że sama skopiowała pomysł Alexandra McQueena. "Gonia….uuu:)nie ładnie ściągać projekt od aleksandra mcqueena,a potem jeszcze wmawiac,ze to Ciebie kopiują:))))) Apeluje o oświadczenie do łabędzia w stawie!- napisała wówczas na Facebooku.

Niestety, okazuje się, że wojna pomiędzy Dodą a Baczyńską wciąż trwa. Projektantka twierdzi bowiem, że otrzymała właśnie list ze słynnego domu mody Alexandra McQueena z którego jednoznacznie wynika, że popierają  ją w sporze z piosenkarką.

-Kilka dni temu dostałam sympatyczną wiadomość z domu mody McQueen. Obserwowali zamieszanie w polskich mediach wywołane moim oświadczeniem i reakcją na nie jednej z polskich artystek. - sugerując, że moja suknia piór była  była kopią projektu McQueena .I pragną mnie uspokoić bym się nie przejmowała takimi opiniami, i że dla nich sytuacja jest jasna- pochwaliła się Gosia Baczyńska.

Co sądzicie o tej sprawie?


 

Więcej na temat Doda Gosia Baczyńska