Chociaż Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes co roku przyciąga największe sławy, mało kto się spodziewał, że Georgina Rodriguez pojawi się we Francji na 75. edycji tej imprezy. Miesiąc temu partnerka Cristiano Ronaldo przeżyła traumatyczne doświadczenie. Mimo skomplikowanego porodu i rodzinnej tragedii celebrytka nie tylko przyleciała do Cannes, ale olśniła fotoreporterów, spacerując po czerwonym dywanie. Znalazła też chwilę dla Anny Lewandowskiej!

Reklama

Cannes 2022: Georgina Rodriguez przyleciała do Francji i błyszczała przed pokazem filmowym

W drugiej połowie kwietnia Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo wydali oświadczenie, w którym poinformowali o stracie dziecka. Jeden z bliźniaków nie przeżył porodu. Na szczęście ukochana jednego z najlepszych piłkarzy świata wróciła do domu ze zdrową córeczką. Gwiazdy godziły radość ze smutkiem, o czym poinformowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Cannes 2022: Anna Lewandowska aż w dwóch spektakularnych kreacjach u boku Roberta Lewandowskiego

Rex Features/East News

Nic dziwnego, że niewiele osób spodziewało się zobaczyć Georginę Rodriguez w Cannes zaledwie miesiąc po tak trudnym wydarzeniu. Cristiano Ronaldo zdecydował, że zrezygnuje z ważnego meczu, by spędzić czas z rodziną. Zgromadzeni na stadionie kibice wykonali piękny gest w jego stronę. A jednak Gio zjawiła się we Francji i spotkała się m.in. z Anną Lewandowską.

Invision/Invision/East News

Niektórzy mogli spodziewać się, że wybranka Cristiano Ronaldo postawi na czerń. Georgina Rodriguez jednak ponownie zaskoczyła wszystkich i przeszła się po czerwonym dywanie w połyskującej sukni z głębokim dekoltem i rozcięciem na nodze. Gwiazda natychmiast wzbudziła zachwyt wśród fotoreporterów i innych gości przed pokazem filmu "Elvis".

Zobacz także

Zobacz także: Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie z córką. Fani nie kryją wzruszenia!

Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News

Zobacz także: Cannes 2022: Anna Lewandowska przyćmiła nawet Shakirę i Kylie Minogue. Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Na ściankach błyszczeli także nasi reprezentanci. Anna Lewandowska wybrała bardzo odważną, przezroczystą kreację. Jak wam się podoba suknia Gio?

Invision/Invision/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama