Cameron Boyce nie żyje
Instagram

Cameron Boyce nie żyje! 20-letni gwiazdor Disneya zmarł we śnie!

Cameron Boyce nie żyje
Instagram

Cameron Boyce zmarł we śnie w wieku zaledwie 20 lat. Młody aktor zasłynął rolami w produkcjach Disneya. Jego najpopularniejszą rolą był Luke Ross w serialu "Jessie". Cameron Boyce wystąpił także w "Taniec rządzi" oraz "Liv Maddie". Oprócz tego Cameron Boyce zaczynał przygodę z filmem - wystąpił m.in. w "Następcach" oraz "Dużych dzieciach". 

O śmierci Camerona poinformowała telewizja ABC News. Cameron Boyce zmarł w nocy z soboty na niedzielę. Telewizja przekazała oświadczenie rodziny młodego gwiazdora. 

Z głębokim żalem informujemy, że dziś rano straciliśmy Camerona. Zmarł we śnie z powodu ataku, który był rezultatem jego stanu zdrowia. Świat został teraz niewątpliwie pozbawiony jednego z najjaśniejszych świateł, ale jego duch będzie żył dzięki dobroci oraz współczuciu wszystkich, którzy go znali i kochali. Jesteśmy całkowicie załamani i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle trudnym czasie, gdy przeżywamy stratę naszego drogiego syna i brata - poinformowała rodzina Camerona. 

 

Cameron miał zaledwie 20 lat

Cameron Boyce zmarł
East News

Aktor zmarł we śnie

Cameron Boyce w t-shircie
Instagram
 

 

Więcej na temat choroby
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48