Lady Gaga całuje Bradleya Coopera
East News

Nie milkną plotki na temat płomiennego romansu, jaki rzekomo połączył Lady Gagę i Bradleya Coopera. Wszystko miało się zacząć na planie filmu "Narodziny gwiazdy". Lady Gaga i Bradley Cooper wcielili się tam w postaci kochanków. Fani, po obejrzeniu tej produkcji uznali, że między artystami musiało wydarzyć się coś więcej również w życiu prywatnym. Oliwy do ognia dolał pełen namiętności występ Lady Gagi i Bradleya Coopera podczas 91. gali rozdania Oscarów.

Co więcej, ich znajomość zaczęła się od wielkiej fascynacji, która wybuchła już po pierwszym spotkaniu. Wystarczy sprawdzić, co mówił o tym Bradley Cooper. Oj, aktor nie będzie miał teraz łatwego życia... Przekonajcie się sami! 

1/3
Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach fani zapamiętają na długo. Wspólnie wykonali utwór "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy", który znalazł się wśród piosenek nominowanych do Oscara. Artyści byli tak przekonujący, że po ich zejściu ze sceny nikt nie miał wątpliwości: między tą dwójką jest chemia. Lady Gaga i Bradley Cooper patrzyli sobie głęboko w oczy, przytulali się i uśmiechali się do siebie jak para zakochanych nastolatków.

Ten widok musiał łamać serce Irinie Shayk, która zasiadała na publiczności. Teraz, gdy po raz kolejny przeczyta wywiad swojego partnera, którego udzielił jakiś czas temu i w którym wychwalał Lady Gagę, może nabrać jeszcze większych podejrzeń... Zobaczcie poniżej, co Bradley Cooper powiedział o pierwszym spotkaniu z artystką!

 

2/3
Lady Gaga i Bradley Cooper sesja do filmu Narodziny gwiazdy
Mat. promocyjne

Lady Gaga i Bradley Cooper poznali się za sprawą filmu "Narodziny gwiazdy". To kolejna już interpretacja musicalu z 1937 roku, który podbił serca nie tylko amerykańskiej publiczności. Opowiada on o losach dwóch artystycznych dusz: piosenkarki Ally (Lady Gaga) i zmagającego się z alkoholizmem muzyka Jacksona Maine’a. W tę postać wcielił się Bradley Cooper, który jest także reżyserem "Narodzin gwiazdy". Jak aktor wspomina pierwsze spotkanie z Lady Gagą?

- Była skąpana w blasku słońca. Taka magnetyzująca. Pomyślałem wtedy w mojej głowie "O mój Boże,  jeśli będzie taka w filmie, to nawet przy najgorszym scenariuszu odniesiemy sukces dzięki jej udziałowi" - zdradził Bradley Cooper w rozmowie z  "New York Times".

Co ciekawe, Lady Gaga również na długo zapamiętała ten moment. 

- Kiedy otworzyłam drzwi i spojrzałam mu w oczy, to od razu poczułam niesamowite połączenie z nim - wyznała artystka w programie "Entertainment Tonight".

Czy po tych słowach Bradley Cooper wciąż będzie przekonywał Irinę Shayk, że nie zauroczył się swoją koleżanką z pracy?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska o "Narodzinach gwiazdy": "Nie wnosi nic odkrywczego". Co sądzi o Gadze?

3/3
East News

Irina Shayk towarzyszyła partnerowi podczas gali rozdania Oscarów. Bradley chętnie pozował z nią do zdjęć i wszystko wskazywało na to, że między nimi układa się jak najlepiej. Plotkuje się jednak, że Irina Shayk przez cały wieczór obserwowała swojego partnera i Lady Gagę. Modelka dostała miejsce tuż obok piosenkarki. Nie dało się ukryć, że nie garnęła się do rozmowy z nią. Co więcej, kilkukrotnie usiadła tak, aby odgrodzić Lady Gagę od Bradleya. Myślicie, że modelka czuje się zagrożona? 

Zobacz także: 91. gala rozdania Oscarów za nami! "Green Book" najlepszym filmem. Poznaj pełną listę zwycięzców

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga