Nowy trening Barre jest zdecydowanym hitem w USA. Mariola Bojarska-Ferenc sama przekonała się o jego skuteczności i postanowiła wypromować go w Polsce. Na świecie ćwiczą gwiazdy i celebryci - m.in. Miranda Kerr, Madonna czy Jennifer Aniston, może u nas też zechcą? Czym jest trening Barre i dlaczego ty też możesz zacząć go wykonywać!

 

Barre to popularny na całym świecie system ćwiczeń łączący m.in. balet, fitness, jogę i pilates. Barre modeluje proporcjonalnie całe ciało, rozciąga i wzmacnia mięśnie, nawet te, o których nie wiedzieliśmy, że istnieją. Skupia się także na problematycznych partiach, takich jak mięśnie nóg, pośladków czy brzucha. Trening Barre zwiększa siłę mięśni, przywraca prawidłowe ustawienie kręgosłupa i koryguje postawę, wpływa na koordynację ruchową i uczy poruszania się z gracją baletnicy. Wystarczy, że będziesz go wykonywać trzy razy w tygodniu, a po kilku treningach poczujesz różnicę!

 

Jak zacząć trenować Barre?

Chcesz dowiedzieć się więcej o Barre? Już od 8 marca będzie dostępny w Polsce poradnik książka z DVD - „Barre. Przepis na idealną sylwetkę” autorstwa Marioli Bojarskiej-Ferenc. Trenerka zaprosiła do współpracy Piotra Lewandowskiego i razem udowadniają, że Barre może wykonywać każdy - bez znaczenia jest wiek czy nasza sprawność fizyczna!

 

Trenować można do wybranej muzyki – zarówno klasycznej, jak i dyskotekowej. Trening na płycie DVD trwa 60 minut i można go wykonywać w całości lub w 10-minutowych segmentach na poszczególne części ciała. 

 

Zobacz też: Znamy sekret wyglądu Marioli Bojarskiej-Ferenc. Jak zachować wieczną młodość?

 

Trening Barre - Mariola Bojarska-Ferenc udowadnia, że działa!

Mariola Bojarska-Ferenc o treningu barre
Materiały reklamowe

 

Jak działa Barre?

Mariola Bojarska-Ferenc o treningu barre
Materiały reklamowe

 

Barre - przepis na idealną sylwetkę! „Barre. Przepis na idealną sylwetkę” ukaże się 8 marca.

Mariola Bojarska-Ferenc o treningu barre
Materiały reklamowe

 

Madonna już przekonała się, że Barre działa!

Madonna
Getty Images

 

Podobnie jak Miranda Kerr!

Miranda Kerr w czerwonej sukni
ons.pl

Więcej na temat Mariola Bojarska-Ferenc