Dorota Williams w czarnej sukience
Newsy

Boczarska, Korwin Piotrowska, Krupa i inne gwiazdy na premierze książki Doroty Williams! ZDJĘCIA

Boczarska, Korwin Piotrowska, Krupa i inne gwiazdy na premierze książki Doroty Williams! ZDJĘCIA
Magdalena Boczarska o Karolaku u Wojewódziego
TV-Show
Magdalena Boczarska o Tomaszu Karolaku i seksie. Dlaczego była z nim w związku? Zapytał o to Wojewódzki. Odpowiedziała!
Magdalena Boczarska o Tomaszu Karolaku i seksie. Dlaczego była z nim w związku? Zapytał o to Wojewódzki. Odpowiedziała!

Magdalena Boczarska była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie promowała film o Michalinie Wisłockiej: "Sztuka kochania". Jednak aktorka nie uciekła od pytań o związek z Tomaszem Karolakiem. Niby pół żartem pół serio, ale Wojewódzki cały czas wspominał o Karolaku. Aktorka nie reagowała. W końcu na jedno z pytań o związek Boczarskiej i Karolaka uzyskał odpowiedź - co było w aktorze, że chciała z nim być? Moja babcia mówiła, że facet musi być ciut ładniejszy od diabla - skomentowała Boczarska. A jak zareagowała na łóżkowe pytania dotyczące Mateusza Banasiuka , z którym jest obecnie związana? P { margin-bott Mam młodszego partnera i nie narzekam. Jest bardzo dobry. Dalej rozmowa toczyła się o wybranych częściach ciała aktorki. Boczarska ucieszyła się z komplementu Kuby, że ma świetne pośladki. Zdradziła, że nad nimi pracuje, aby takie były i że też słyszy pochwały na ich temat ze strony swojego partnera. Jednak przy kręceniu "Sztuki kochania" panował pewien dyskomfort w ich związku, bo Magdalena musiała zapuszczać włosy pod pachami. Musiałam 3 miesiące zapuszczać tam włosy, co ja miałam na chacie wtedy! Śmiała się, że Mateusz Banasiuk patrzył jej wtedy więcej w oczy. Magdalena Boczarska wyjaśniła też, dlaczego mężczyźni w seksie są ubożsi od kobiet. Bo brakuje im fantazji. Dlatego tak lubi sceny seksu z kobietami w filmach. Wam orgazm przychodzi na szast prast. A u kobiety trzeba się pomęczyć. Mężczyźni są prości i traktują to jako rozładowanie napięcia - oceniła Boczarska. Dowiedzieliśmy się też, że według aktorki w Polsce brakuje słownictwa, żeby nieobraźliwie opisywać narządy płciowe. Magdalena Boczarska nawet wyliczyła to, jak kojarzą się jej nazwy żeńskich narządów. Cipa to obraźliwa, wagina to smutek i wstyd, szparka, muszelka to dziecinne, a...

Fabijański i Boczarska dziś u Wojewódzkiego!
Instagram
TV-Show
Fabijański i Boczarska dziś u Wojewódzkiego! "Masz najseksowniejsze pośladki w polskim show-biznesie!" Mamy ZWIASTUN!
Fabijański i Boczarska dziś u Wojewódzkiego! "Masz najseksowniejsze pośladki w polskim show-biznesie!" Mamy ZWIASTUN!

Już we wtorek 29 listopada na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądzie gwiazda najnowszej części "Pitbulla"! Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, a może... Nie, u Kuby wystąpi Sebastian Fabijański, który w filmie zagrał niebezpiecznego i nieco zagubionego bandytę Remka o pseudonimie "Cukier". W piątek u mnie także Cukier ❗️❗️ ❗️- napisał Wojewódzki na Facebooku i dodał zdjęcie półnagiego Fabijańskiego, czym z pewnością rozgrzał jego fanki. My również czekamy na występ Fabijańskiego u Kuby! Ale to oczywiście nie koniec, bo na kanapie u Kuby zasiądzie również Magdalena Boczarska! Masz najsesksowniejsze pośladki w polskim show-biznesie - powie Wojewódzki do Boczarskiej. Ale znając Kubę, wiemy, że to dopiero początek takich aluzji. Będziecie oglądać?   Zobacz też:  Tomasz Oświeciński szczerze o scenie seksu w "Pitbullu"! Nie była dla niego łatwa... WIDEO   Zobaczcie zwiastun nowego odcinka Kuby. Na kogo bardziej czekacie? Na Fabijańskiego czy Boczarską?   Zobacz też: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" miał być hitem. Ale takiego wyniku nie spodziewał się nikt! Ile osób go obejrzało?   Sebastian Fabijański z Pitbulla u Wojewódzkiego!   Czekamy z niecierpliwością na jego wizytę w show!

Magdalena Boczarska, Piotr Woźniak-Starak
ONS
Newsy
Piotr Woźniak-Starak pokazał plakat filmu "Sztuka kochania"! Przepiękny! W roli głównej Magda Boczarska
Kiedy premiera?

Piotr Woźniak-Starak pokazał plakat filmu "Sztuka kochania"! Najnowsze dzieło producenta filmowego będzie miało premierę 27 stycznia, a główną rolę zagra Magdalena Boczarska. Poprzedni film Piotra Woźniaka-Staraka o profesorze Zbigniewie Relidze - "Bogowie" odniósł ogromny sukces i po 10 dniach od premiery zobaczyło go aż 745 tysięcy widzów. To ogromny sukces dla polskiego kina! Teraz Piotr Woźniak-Starak postanowił wziął na tapetę postać Michaliny Wisłockiej - autorki bestsellera "Sztuka kochania". Michalina Wisłocka sprawiła, że seks przestał być tematem tabu, co w czasach, kiedy żyła to czyniła było nie lada wyzwaniem. Zbliżającej się premierze filmu towarzyszyła też świetna kampania, w której udziały wzięły znane osoby i nagrały filmiki, w których szczerze mówią o miłości i seksie. W środę milioner pochwalił się plakatem do filmu "Sztuka kochania", a na pierwszym planie widzimy odtwórczynię głównej roli - Magdalenę Boczarską.   Czy ten film ma szansę odnieść sukces podobnie jak "Bogowie"?   Zobacz:  Magdalena Boczarska zagra filmie "Sztuka kochania". Jego producentem jest Piotr Woźniak-Starak, a reżyserem...   Piotr Woźniak-Starak pokazał plakat filmu "Sztuka kochania"   Reżyseruje go Maria Sadowska.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner