


Miss Indii została Miss Suprainternational 2016! Podczas gali w Krynicy Zdroju to Srinidhi Shetty okazała się najpiękniejszą kobietą świata. To ona dostała tytuł, koronę i 30 tys. dolarów!
Świetnie poszło również naszej reprezentantce. Ewa Mielnicka znalazła się najpierw w 25., a potem w 10-ce najpiękniejszych kobiet globu! Konkurencja była duża, bo na gali w Krynicy wystąpiło 71 reprezentantek krajów z całego świata.
W ścisłym finale znalazły się - Miss Węgier (IV Vice Miss Supranational), Miss Sri Lanka (III Vice Miss Supranational ), Miss Surinamu (II Vice Miss Supranational) i w końcu Miss Wenezueli (I Vice Miss Supranational).
Zobaczcie jak prezentowały się piękne panie, a przede wszystkim Miss Shetty oraz nasza Ewa!





Świetnie wypadła nasza Ewa Mielnicka. Miss Polski z 2014 roku znalazła się w półfinałowej 10-ce kandydatek do tytułu!





Ewa Mielnicka podczas wyborów Miss Supranational

Ewa Mielnicka podczas wyborów Miss Supranational

Ewa Mielnicka podczas wyborów Miss Supranational




