Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Blanka Lipińska w obiektywie Barona. Tak świętowali sukces "365 dni"

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Blanka Lipińska ma powody do radości! Film "365 dni" osiągnął spory sukces, zaraz po tym jak pojawił się na zagranicznych platformach Netflixa. Takiej premiery za granicą nie spodziewała się nawet sama autorka kontrowersyjnej książki! Wczoraj wraz z Baronem świętowali ten sukces! Blanka stanęła nawet przed obiektywem ukochanego. Zobaczcie, co z tego wyszło i jak spędzili ten dzień! 

Zobacz także: Wielki sukces "365 dni". Świat pokochał kontrowersyjny film Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska w obiektywie Barona 

Film "365 dni" zbierał skrajne opinie po polskiej premierze, jednak nie można mu odmówić ogromnego zainteresowania. Historia Laury Biel oraz Massimo Torricelli, która wyszła spod pióra Blanki Lipińskiej, rozgrzała również zagranicznych fanów, czego dowodem było TOP 3 na platformie Netflixa w wielu krajach, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, na Mauritiusie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy nawet RPA! 

Blanka Lipińska zdecydowanie miała co świętować! Tego dnia towarzyszyli jej m.in. ukochany Baron oraz mama Małgorzata, z którymi aktualnie przebywa na Kaszubach. Autorka "365 dni" zapozowała przed obiektywem ukochanego, zwróćcie uwagę na jej uśmiech! 

Oto jak świętowałam międzynarodowy sukces filmu 🎊 @malgorzatael zrobiła mi wianek 💐 @alekbaron zrobił mi zdjęcie 📸 A cieszę się tak bo w nagrodę zjadłam pierwszy raz od wielu lat schabowego z frytkami i popiłam piwem 🥩+🍺=❤️

Gratulujemy sukcesu! Myślicie, że sukces pierwszej części przyspieszy ekranizację drugiej? Jesteście ciekawi kolejnej części na wielkim ekranie? 

Zobacz także: Blanka Lipińska zdradzi fragmenty czwartej części "365 dni"! To wszystko w szczytnym celu!

Blanka Lipińska świętowała sukces swojego filmu "365 dni". Produkcja podbiła serca widzów na zagranicznych platformach Netflixa. W wielu krajach była najczęściej oglądaną pozycją! Z tej okazji Baron zrobił ukochanej zdjęcia, którymi pochwaliła się na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

"365 dni" wywołało niezłe zamieszanie za granicą. Trafiło na pozycje TOP 3 najchętniej oglądanych filmów na Netflixie w takich krajach jak: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Mauritius, Kanada, Izrael, Portugalia, Indie, Niemcy Turcja, Szwecja, Belgia, Czechy, Grecja, Rumunia czy nawet RPA. 

Michele Morrone w filmie 365 dni
Mat. prasowe

Baron i Blanka Lipińska świętowali wczoraj sukces filmu! 

Instagram/Blanka Lipińska

 

Więcej na temat Baron Blanka Lipińska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36