Blanka Lipińska i Alek Baron świętują pół roku związku
Instagram

Blanka Lipińska świętuje pół roku związku z Baronem. "Jestem romantyczna jak nastolatka!" Pokazała zdjęcie

Blanka Lipińska i Alek Baron świętują pół roku związku
Instagram

Takiej miłości można tylko pozazdrościć! Blanka Lipińska i Alek Baron świętują dziś pół roku swojego związku. Autorka "365 dni" przyznała, że przy ukochanym czuje się jak nastolatka. Dodała wzruszający wpis, w którym podsumowała piękne chwile, jakie razem przeżyli i pokazała piękne zdjęcie. Ale oni są szczęśliwi! Koniecznie zobaczcie, co napisała. 

Zobacz także: Zaręczyny, a może ciąża? Autorka "365 dni" Blanka Lipińska ostro komentuje ostatnie doniesienia!

Zakochana Blanka Lipińska świętuje pół roku związku z Baronem

Związek Blanki Lipińskiej i Barona zaskoczył ich fanów. Początkowo zakochani nie chcieli dzielić swoim uczuciem publicznie, aby móc spokojnie budować swoją relację. Od kiedy wiadomość o ich związku stała się oficjalna, fani śledzą każdy ich krok. Niedawno Blanka świętowała swoje 35 urodziny. Przyznała, że dostała wyjątkowy prezent od Barona, mówiąc, że "dał jej ogromną cześć siebie" , a internauci zaczęli spekulować o tym, że spodziewają się dziecka lub zaręczyli się. Autorka "365 dni" ucięła te plotki, jednoznacznie im zaprzeczając. 

Dziś Blanka i Baron świętują sześć miesięcy w związku:

To już pół roku 😍 Tak, wiem jestem romantyczna jak nastolatka i dobrze mi z tym 🙌🏼😁 Tak, liczę miesiące i uwielbiam to 🤷🏼‍♀️😂🎉 Zdawałam maturę z historii, może to ma jakieś znaczenie 🤔 A tak poważnie 😁... super jest być Twoją dziewczyną @alekbaron ❤️💋🔥🎸🥂✨🙏🏼🍦 - napisała Blanka 

Przy okazji pokazała również radosne zdjęcie z ukochanym. Już na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo są ze sobą szczęśliwi!

Zobacz także: Autorka "365 dni" Blanka Lipińska pozuje zupełnie nago! Ależ ona ma figurę, choć... twierdzi, że przytyła

Blanka Lipińska i Alek Baron są już parą od pół roku. Zakochana autorka "365 dni" podzieliła się tym ważnym dla niej wydarzeniem ze swoimi fanami.. Ale ona musi go kochać! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Blanka i Baron nie widzą po za sobą świata! 

Baron i Blanka Lipińska razem na wakacjach

 

Więcej na temat Baron Blanka Lipińska
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33