Baron i Blanka Lipińska razem na wakacjach

Zaręczyny, a może ciąża? Autorka "365 dni" Blanka Lipińska ostro komentuje ostatnie doniesienia!

Baron i Blanka Lipińska razem na wakacjach

Tajemniczy wpis Blanki Lipińskiej o urodzinowym prezencie od Barona wywołał lawinę spekulacji. Autorka "365 dni" dostała nawet wiadomość z gratulacjami z powodu ciąży. Zdenerwowana mijającymi się z prawdą domysłami fanów, postanowiła zabrać głos. Pozostawiła ostry komentarz. Co napisała? 

Zobacz także: Blanka Lipińska tajemniczo o prezencie urodzinowym od Barona: "Dał mi ogromną cześć siebie..." Co miała na myśli?

Blanka Lipińska skomentowała doniesienia o ciąży

Blanka Lipińska kilka dni temu świętowała swoje 35. urodziny. Z tej okazji pochwaliła się podjęciem współpracy z zagraniczną agentką, która będzie reprezentowała jej interesy za granicą. Określiła to mianem prezentu "od siebie dla siebie". Fanów pisarki równie mocno zainteresował fakt, co dostała na urodziny od Barona. Na jej Instagramie pojawił się post: 

Ciągle zadajecie mi pytania, co dał mi w prezencie @alekbaron 🤨 Cóż...dał mi ogromną cześć siebie w sposób, w który potrafi najlepiej ❤️ Myślę, że pewnego dnia podzielimy się tym z Wami...pewnego dnia...ale jeszcze nie teraz 😉

Internauci zaczęli snuć domysły o ciąży lub zaręczynach Blanki Lipińskiej i Barona. Autorka "365 dni" dostała nawet prywatną wiadomość z gratulacjami od fanki. Postanowiła jednak przerwać lawinę spekulacji:

Odnośnie moich urodzin. Serio uważacie, że ciąża albo zaręczyny to prezent??? Jedno i drugie to deklaracja odpowiedzialności. To decyzja dwóch osób, a nie kwestia podarunku. To wspólnota,  o której decyduje dwoje ludzi... Tak bardzo nie rozumiem świata, w którym przyszło mi żyć... Gdzie szczęście kobiety sprowadzane jest do ciąży albo małżeństwa... - napisała na Instastory.

Na szczęście wszystko już zostało wyjaśnione. Myślicie, że internauci przesadzili czy wcześniejszy post Blanki faktycznie mógł błędnie pokierować domysły fanów?

Zobacz także: Blanka Lipińska i Baron myślą o zaręczynach i dziecku?! Prezent Alka dla autorki "365 dni" z okazji urodzin robi wrażenie!

Blanka Lipińska skomentowała spekulacje na temat swojej ciąży lub zaręczyn z Baronem po urodzinowym poście, który pojawił się na jej profilu kilka dni temu. 

Baron i Blanka Lipińska razem na wakacjach

Ostro zaprzeczyła doniesieniom. Zbulwersował ją fakt, że internauci mogli pomyśleć, że ciąża lub zaręczyny mogłyby być prezentem a nie świadomą, obopólną decyzją zakochanych. 

Baron i Blanka Lipińska razem na wakacjach

 

Więcej na temat Baron Blanka Lipińska
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41