Baron i Blanka Lipińska razem na wakacjach

Blanka Lipińska sugerowała rozstanie z Baronem już dawno?! "Jeśli zrobiłeś źle, przemyśl to, napraw"

Baron i Blanka Lipińska razem na wakacjach

Blanka Lipińska i Baron definitywnie zakończyli swój związek. Domysły na temat ich rozstania zaczęły pojawiać się niedługo po tym, jak autorka "365 dni" wybrała się na wakacje do Egiptu bez partnera. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że odkąd ogłosili swój związek byli nierozłączni. Wczoraj Blanka Lipińska oficjalnie potwierdziła rozstanie z muzykiem, jednak wygląda na to, że wpisem na Instagramie sugerowała to już o wiele wcześniej! Sami zobaczcie. 

Zobacz także: Baron miał lecieć z Blanką Lipińską do Egiptu, ale nie pojawił się na lotnisku?! "Do końca na niego czekała"

Blanka Lipińska sugerowała rozstanie z Baronem już kilka dni temu

Odkąd Blanka Lipińska i Baron ogłosili swój związek stali się jedną z najgorętszych par polskiego showbiznesu. Jednak dziś już wiadomo, że ich drogi się rozeszły. 

Dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć - napisała autorka "365 dni" w oświadczeniu dla Gali 

Baron jak do tej pory nie wypowiedział się na temat rozstania z Blanką Lipińską. Jedynie zasugerował, że jego nieobecność w Egipcie jest spowodowana potrzebą czasu dla samego siebie w dążeniu do samorealizacji i pielęgnowania swoich pasji. Niedługo później stało się jednak jasne, że tych dwoje postanowiło się rozstać. 

Wygląda na to, że Blanka Lipińska swoje rozstanie z Baronem sugerowała już kilka dni wcześniej w intrygującym wpisie na Instagramie.

Nie zamieniaj poczucia winy w poczucie krzywdy! Jeśli zrobiłeś źle, popełniłeś błąd przemyśl to, wyciągnij wnioski, napraw. Nie szukaj winy w świecie. To Twoje usta wypowiadają słowa, to Twoje ręce krzywdzą, to Ty - nie świat, odpowiadasz za to. Nie usprawiedliwiaj się tworząc z siebie ofiarę. Twoje myśli kierują Tobą. Twoje czyny zależą od Ciebie. Twoje uczucia należą do Ciebie. Weź odpowiedzialność za to, że masz wolną wolę. Rozwijaj się, Kochaj, ŻYJ ! 🙏🏼✨

Czy te słowa mogły być skierowane do muzyka? 

Zobacz także: Blanka Lipińska i Baron rozstali się! "Jest we mnie dużo bólu, który staram się ukryć". Co się stało?

Blanka Lipińska sugerowała rozstanie z Baronem już kilka dni temu? Jej wpis na Instagramie może dużo sugerować. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Blanka Lipińska i Baron rozstali się po 8 miesiącach namiętnego związku. 

Blanka Lipińska przytula się do Barona
Instagram

 

Więcej na temat Baron Blanka Lipińska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03