Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Blanka Lipińska pochwaliła się, co zrobił dla niej Baron! Taki mężczyzna to skarb!

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Miłość u Blanki Lipińskiej i Barona kwitnie! Para spędza ze sobą mnóstwo czasu i nie szczędzi sobie wyjątkowych gestów! Ostatnio to Blanka zaskoczyła swojego ukochanego i upiekła dla Barona pyszną szarlotkę, którą przygotowała w brytfance w kształcie serca. Tym razem to muzyk postanowił umilić dzień swojej wybrance. Jak? Sami zobaczcie! 

Zobacz także: Jak romantycznie! Nie uwierzycie, co Blanka Lipińska zrobiła dla Barona! Spodziewalibyście się? 

Ewydanie Party

Baron troszczy się o swoją ukochaną w piękny sposób! 

Blanka Lipińska chętnie dzieli się nowinkami z życia prywatnego ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednak swój związek z Baronem ukrywała przez 1,5 miesiąca w tajemnicy! Dopiero kiedy paparazzi przyłapali parę, która nie szczędziła sobie czułości, autorka bestselleru "365 dni" potwierdziła w rozmowie z "Fleszem", że spotyka się z popularnym muzykiem.

Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się – potwierdziła w rozmowie z „Fleszem”.

Od tamtej pory Blanka nie ukrywa już, że każdą wolną chwilę spędza ze swoim ukochanym. Ostatnio przygotowała dla swojego chłopaka niespodziankę - zrobiła dla Barona szarlotkę w brytfance w kształcie serca. Tym razem to partner Blanki sprawił, żeby jego dziewczyna przywitała dzień w dobrym humorze! W jaki sposób? Blanka zdradziła to na swoim InstaStory!

Dzień dobry moi kochani, to jest piękny dzień. Mój chłopak zrobił mi kakao i właściwie, to jest dla mnie wystarczający powód, żeby uśmiechać się przez najbliższe 24 godziny i tego też Wam życzę - powiedziała Blanka na swoim InstaStory. 

Jak widać nawet tak proste gesty mogą sprawić, że druga osoba będzie miała wspaniały dzień! Cieszymy się, że miłość u Blanki i Barona kwitnie i trzymamy za nich mocno kciuki!

Blanka Lipińska przygotowała dla Barona szarlotkę w brytfance w kształcie serca.
Instagram

Blanka Lipińska i Baron ukrywali swój związek przez 1,5 miesiąca! Teraz jednak para chętnie dzieli się swoim uczuciem z fanami! 

Blanka Lipińska i Baron całują się na ulicy

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52