Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze
Newsy

Blanka Lipińska pochwaliła się, co zrobił dla niej Baron! Taki mężczyzna to skarb!

Blanka Lipińska postanowiła powiedzieć swoim obserwatorom, co o poranku zrobił dla niej Baron!

Miłość u Blanki Lipińskiej i Barona kwitnie! Para spędza ze sobą mnóstwo czasu i nie szczędzi sobie wyjątkowych gestów! Ostatnio to Blanka zaskoczyła swojego ukochanego i upiekła dla Barona pyszną szarlotkę, którą przygotowała w brytfance w kształcie serca. Tym razem to muzyk postanowił umilić dzień swojej wybrance. Jak? Sami zobaczcie! 

Zobacz także: Jak romantycznie! Nie uwierzycie, co Blanka Lipińska zrobiła dla Barona! Spodziewalibyście się? 

Ewydanie Party

Blanka Lipińska opowiedziała o swojej roli w filmie "365 dni"! Co zdradziła przed kamerą?

Baron troszczy się o swoją ukochaną w piękny sposób! 

Blanka Lipińska chętnie dzieli się nowinkami z życia prywatnego ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednak swój związek z Baronem ukrywała przez 1,5 miesiąca w tajemnicy! Dopiero kiedy paparazzi przyłapali parę, która nie szczędziła sobie czułości, autorka bestselleru "365 dni" potwierdziła w rozmowie z "Fleszem", że spotyka się z popularnym muzykiem.

Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się – potwierdziła w rozmowie z „Fleszem”.

Od tamtej pory Blanka nie ukrywa już, że każdą wolną chwilę spędza ze swoim ukochanym. Ostatnio przygotowała dla swojego chłopaka niespodziankę - zrobiła dla Barona szarlotkę w brytfance w kształcie serca. Tym razem to partner Blanki sprawił, żeby jego dziewczyna przywitała dzień w dobrym humorze! W jaki sposób? Blanka zdradziła to na swoim InstaStory!

Dzień dobry moi kochani, to jest piękny dzień. Mój chłopak zrobił mi kakao i właściwie, to jest dla mnie wystarczający powód, żeby uśmiechać się przez najbliższe 24 godziny i tego też Wam życzę - powiedziała Blanka na swoim InstaStory. 

Jak widać nawet tak proste gesty mogą sprawić, że druga osoba będzie miała wspaniały dzień! Cieszymy się, że miłość u Blanki i Barona kwitnie i trzymamy za nich mocno kciuki!

Blanka Lipińska przygotowała dla Barona szarlotkę w brytfance w kształcie serca.
Instagram

Blanka Lipińska i Baron ukrywali swój związek przez 1,5 miesiąca! Teraz jednak para chętnie dzieli się swoim uczuciem z fanami! 

Blanka Lipińska i Baron całują się na ulicy

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze
Newsy
Jak romantycznie! Nie uwierzycie, co Blanka Lipińska zrobiła dla Barona! Spodziewalibyście się? 
Blanka Lipińska pokazała swoją romantyczną stronę! Nie uwierzycie, co zrobiła dla Barona.

Blanka Lipińska i Baron już nie ukrywają tego, co do siebie czują. Pisarka zdecydowała się nawet opublikować pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem. Do tej pory Blanka kreowała swój wizerunek na bardzo ostry i kontrowersyjny, jednak gorące uczucie do Barona wykrzesało z niej również te romantyczną stronę! Nie uwierzycie, na jaki gest się zdobyła!  Nie mówcie nikomu, bo stracę opinię podłej, zimnej s*ki - żartowała na swoim Instastory Co takiego miała na myśli?  Zobacz także:  Blanka Lipińska i Baron pokazali pierwsze wspólne zdjęcie! "A teraz płoń internecie" Romantyczny gest Blanki Lipińskiej dla Barona  Początkowo Blanka Lipińska i Baron utrzymywali swoją relację z dala od mediów. Jednak po publikacji zdjęć paparazzi, zrobionych im podczas romantycznej randki w Sopocie Blanka przyznała, że jest zakochana. Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się – potwierdziła w rozmowie z „Fleszem”. Dodatkowo przy okazji nagrywania codziennego Instastory przyznała się do romantycznego gestu, jaki ostatnio zrobiła dla Barona! Okazało się, że Blanka, jako miłośniczka gotowania, upiekła dla ukochanego szarlotkę. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że przygotowała ją w brytfance w kształcie serca: Dostaję od was dużo pytań dotyczących szarlotki bez glutenu. Czy była dobra? No cóż, trzeba zapytać Barona, ponieważ to on ją jadł i prawie zjadł. Zrobiłam ją w brytfance w kształcie serca. Tak, jestem romantyczna, ale nie mówcie nikomu, bo stracę opinię podłej, zimnej s*ki  W końcu małe gesty cieszą najbardziej :) Spodziewaliście się, że Blanka lubi być taka romantyczna? :) Baron to ma...

East News
Newsy
Blanka Lipińska i Baron pokazali pierwsze wspólne zdjęcie! "A teraz płoń internecie"
Blanka Lipińska i Baron w końcu przestali ukrywać swój związek! Pochwalili się pierwszym wspólnym zdjęciem

Blanka Lipińska i Baron w końcu przestali ukrywać swój związek! Jak się okazało, są ze sobą już ponad 1,5 miesiąca, jednak dopiero teraz oficjalnie przyznali się do swojego uczucia. Autorka głośnego bestselleru "365 dni" postanowiła w końcu pochwalić się zdjęciem ze swoim ukochanym w mediach społecznościowych. Zobaczcie jak pięknie razem wyglądają! Zobacz także:  Julia Wieniawa komentuje związek Barona i Blanki Lipińskiej? Opublikowała wymowny wpis Blanka Lipińska i Baron pokazali pierwsze wspólne zdjęcie! O romansie Blanki Lipińskiej i Baron mówiło się już od pewnego czasu. Para jednak sprytnie ukrywała się przed mediami i nie afiszowała się ze swoim związkiem. Wszystko zmieniło się jednak, kiedy ostatnio paparazzi przyłapali zakochanych w Sopocie. Niedługo potem Blanka w rozmowie z "Fleszem" przyznała, że spotyka się ze znanym muzykiem.  Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się – potwierdziła w rozmowie z „Fleszem” Blanka. Para już nie musi się ukrywać, a co więcej, Blanka postanowiła w końcu pochwalić się wspólnym zdjęciem ze swoim mężczyzną. Zakochani zapozowali do zdjęcia w windzie. Na fotografii Baron obejmuje swoją ukochaną. Blanka podpisała zdjęcie dość wymownym komentarzem:  A teraz płoń internecie  Niewątpliwie związek tej dwójki budzi ogromne emocje i wiele osób czekało, aż w końcu oficjalnie potwierdzą się wszystkie plotki o ich uczuciu! Widać, że Blanka i Baron są bardzo szczęśliwi i najwidoczniej spędzają ze sobą każdą wolną chwilę! Jak Wam się wydaje, pasują do siebie?  Blanka Lipińska i Baron spotykają się ze sobą ponad 1,5 miesiąca! Parę ostatnio przyłapali...

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze
Newsy
Blanka Lipińska już myśli o ślubie z Baronem!? Gwiazda pochwaliła się bardzo wymownym prezentem!
Blanka Lipińska na swoim InstaStroy pochwaliła się bardzo ciekawym prezentem. Czy pisarka myśli już o ślubie ze swoim ukochanym?

Związek Blanki Lipińskiej i Barona od kilku tygodni wzbudza wiele emocji i zainteresowania! Chociaż para na początku sprytnie ukrywała swoje uczucie, to jednak teraz zakochani chętnie dzielą się swoją miłością z internautami. Ostatnio na InstaStory, autorka bestselleru "365 dni" pokazała bardzo ciekawy prezent, który niemalże symbolizuje... obrączki ślubne! Czy Blanka rozmyśla już o ślubie z Baronem? Sprawdźcie!  Zobacz także:  Jak romantycznie! Nie uwierzycie, co Blanka Lipińska zrobiła dla Barona! Spodziewalibyście się?  Blanka Lipińska już myśli o ślubie z Baronem?  Blanka Lipińska i Baron to para, która wzbudza ogromne zainteresowanie internautów. Kiedy tylko pojawiły się plotki o ich romansie, fani pisarki i muzyka z zapartym tchem czekali na oficjalne potwierdzenie ich związku! Wszystko wydało się, kiedy paparazzi przyłapali zakochanych podczas romantycznego spaceru. Wtedy też Blanka w rozmowie z "Fleszem" potwierdziła, że od pewnego czasu spotyka się z Baronem!  Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się - wyjawiła Blanka Lipińska dla "Flesza".  Zakochani praktycznie nie rozstają się ze sobą, a Blanka za pośrednictwem mediów społecznościowych często dzieli się nowinami z ich wspólnego życia. Tym razem pisarka zdecydowała się pochwalić bardzo wymownym prezentem! Para otrzymała spersonalizowane bransoletki, które Blance najwyraźniej przypominają obrączki! Z ust pisarki padło nawet słowo o ślubie!  To trochę jest jak ślub!  Fantazja, duża fantazja, że Baron ma sobie nosić napis "Blanka", a ja mam nosić napis "Baron". No grubo, bardzo grubo - wyznała na swoim InstaStory, Blanka Lipińska. ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner