Izabela Kisio-Skorupa i Aleksadra Kisio Izabela Kisio-Skorupa, mama Oli Kisio Izabela Kisio-Skorupa, mama Oli Kisio Izabela Kisio - Skorupa o Dodzie i innych aferach Izabela Kisio-Skorupa
Izabela Kisio-Skorupa i Aleksadra Kisio
ONS
Nowa gwiazda internetu
1/7
Izabela Kisio-Skorupa i Aleksadra Kisio
ONS

50-letnia Izabela Kisio-Skorupa podbiła internet po tym jak opowiedziała w tabloidach o nietaktownym zachowaniu córki. Podobno Aleksandra Kisio wyrzuciła matkę z domu, kiedy ta przyjechała w odwiedziny do Warszawy. Aktorka długo nie komentowała doniesień, a jedynie wystosowała oświadczenie, w którym stanowczo odcięła się od słów matki.

Dla Kisio-Skorupy to jednak był dopiero początek "kariery w mediach". Matka gwiazdy zaczęła pojawiać się na wydarzeniach publicznych, a kontakty w branży wyrobiła sobie w czasach kiedy Ola stawiała pierwsze kroki. Izabela twierdzi, że to ona wylansowała córkę i zapewniła jej angaż w największych polskich produkcjach - "Chłopaki nie płaczą" i "Edi". Teraz wzięła się w garść i postanowiła sama kierować swoją karierą, a jej nietuzinkową osobowością zainteresowało się kilku dziennikarzy, którzy przeprowadzili z nią wywiady wideo.

Punktem zaczepienia w rozmowach jest rzekoma bójka na gali Telekamery 2014, na której Izabela Kisio-Skorupa miała podobno uderzyć ochroniarza. Ta stanowcza zaprzecza zajściu. Z pewnością o Izabeli usłyszymy jeszcze nie raz.

2/7
Izabela Kisio-Skorupa, mama Oli Kisio
ONS
3/7
Izabela Kisio-Skorupa, mama Oli Kisio
Forum
4/7
Izabela Kisio - Skorupa o Dodzie i innych aferach
YOUTUBE
5/7
Izabela Kisio-Skorupa
6/7
Izabela Kisio - Skorupa o Dodzie i innych aferach
ONS
7/7
Izabela Skorupa-Kisio