Titanic
East News

Przystojny i zły... Billy Zane w "Titanicu" grał narzeczonego Rose. Po 23 latach ciężko go poznać!

Titanic
East News

"Titanic" to film nieśmiertelny. Pomimo upływu lat wciąż oglądamy go z zapartym tchem i z pewnością każdy fan tej kultowej produkcji pamięta wszystkich bohaterów, nie tylko Rose i Jack'a. Jedną z wyróżniających się postaci był czarny charakter - Caledon "Cal" Hockley, czyli narzeczony głównej bohaterki, dla którego liczyły się tylko pieniądze. W tę postać wcielił się prawdziwy przystojniak - Billy Zane. Ciekawe czy wiecie jak wygląda po 23 latach od premiery filmu! Zobaczcie naszą galerię! 

Zobacz także: Błędy w filmie Titanic - czy dostrzegliście te wpadki, m.in. kamerzystę odbijającego się w drzwiach?

Billy Zane w "Titanicu" grał przystojnego narzeczonego Rose. Jak wygląda po 23 latach od premiery filmu? Będziecie w szoku! 

Billy Zane, a właściwie William George Zane Jr. to aktor, którego głównie kojarzymy właśnie z filmu Titanic. Ale Zane wystąpił wielu innych kultowych produkcjach między innymi w "Powrocie do przyszłości", "Martwej ciszy", "Niebezpiecznej strefie" i wielu innych. Urodził się 24 lutego 1966 roku w Chicago i oprócz aktorstwa w przeszłości zajmował się także modelingiem! Bardzo często w filmach występuje jako czarny charakter lub romantyczny bohater, który rozkochuje kobiety bez pamięci. 

I właśnie kreacja czarnego charakteru przypadła mu w filmie Titanic. Chociaż Caledon był narzeczonym Rose, to nietrudno było zauważyć, że nie żywił do swojej partnerki żadnego uczucia. Dla Cal'a liczyły się tylko pieniądze! Chciał ożenić się z Rose, jednak jego plany pokrzyżował Jack, którego Cal chciał się skutecznie pozbyć. 

Titanic
East News

Ale jak wiadomo Rose także nie była zakochana w swoim narzeczonym. Wybrała prawdziwą miłość, Jack'a. I chociaż ich uczucie trwało krótko, było naprawdę gorące i płomienne. Postać grana przez Billy Zane'a chyba we wszystkich budziła negatywne emocje. To oczywiście tylko świadczy o jego świetnej grze aktorskiej!

Titanic
East News

Jak wyglądał Billy Zane 23 lata temu doskonale pamiętamy wszyscy. A jak wygląda dziś? Zobaczcie sami! Naszym zdaniem naprawdę sporo się zmienił! 

Titanic
East News

Przede wszystkim Billy Zane zrezygnował z bujnej, czarnej czupryny i od kilku lat regularnie widujemy go z głową ogoloną na łyso. Dalej jednak jest bardzo elegancki. 

Titanic
East News

Ale aktorowi też troszkę się przytyło! Jakiś czas temu paparazzi przyłapali go podczas wypoczynku na plaży i na zdjęciach możemy zobaczyć dość spory brzuszek gwiazdora. Tak teraz wygląda 54 - letni aktor, który był czarnym charakterem w filmie "Titanic"! 

Titanic
East News

A Wy co myślicie? Czy Billy Zane dalej jest HOT, tak jak 23 lata temu? 

Titanic
East News

 

Więcej na temat Titanic
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00