Selena Gomez będzie cierpieć na depresję zawsze? The Weeknd i Selena Gomez / East News Selena Gomez w Coach i The Weeknd na MET Gala
Selena Gomez będzie cierpieć na depresję zawsze?
1/4
Selena Gomez będzie cierpieć na depresję zawsze?

 

Selena Gomez nie może zaliczyć tego roku do udanych. Nie dość, że podupadła na zdrowiu, to jeszcze przeżyła wiele ciężkich chwil związanych z jej życiem uczuciowym. Justin Bieber, wielka miłość piosenkarki, wziął ślub z inną. To nie koniec złych informacji. Zagraniczne media rozpisują się na temat kolejnego ślubu, który może kosztować Selenę Gomez sporo nerwów. O co chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego! Justin Bieber jest zdruzgotany! ZDJĘCIA

2/4
Instagram

 

The Weeknd i Bella Hadid biorą ślub?

 

Zagraniczna prasa donosi, że raper występujący pod pseudonimem The Weeknd ma poważne plany wobec swojej ukochanej, Belli Hadid. Przypomnijmy, że para wróciła do siebie po kilku miesiącach separacji. Teraz są nierozłączni. Znajomi pary twierdzą, że ślub w ich przypadku jest tylko kwestią czasu.

 

- Abel czuje się u boku Belli jak najszczęśliwszy człowiek na ziemi. Był bardzo zdeterminowany, by ją odzyskać a teraz zrobi wszystko, by jej nie stracić. Wielu jego przyjaciół zaczyna przyjmować zakłady, ile czasu minie nim się oświadczy. Wcześniej zawsze mówił o tym, że przeraża go małżeństwo. Jednak odkąd wrócił do Belli, przestał tak mówić. Teraz powtarza, że chce z nią być do końca życia - twierdzi informator serwisu "Hollywood Life".

 

Ciekawe, jak na to wszystko zareaguje Selena Gomez, z którą The Weeknd spotykał się w czasie separacji z Bellą Hadid? Pamiętacie jeszcze historię ich miłości?

 

Zobacz także: Gdy Selena Gomez zobaczy te ZDJĘCIA, pęknie jej serce! Tego już za wiele!

3/4
The Weeknd i Selena Gomez / East News
The Weeknd i Selena Gomez / East News

 

The Weeknd i Selena Gomez: historia ich miłości

 

Selena Gomez i The Weeknd zaczęli się spotykać w 2017 roku. Raper był wtedy świeżo po głośnym rozstaniu z Bellą Hadid. Para po raz pierwszy pojawiła się razem podczas Met Gali 2017 i wywołała spore poruszenie. Niestety, ta miłość nie trwała zbyt długo. Selena Gomez zostawiła muzyka dla swojego byłego ukochanego, Justina Biebera. Okazuje się, że był to bardzo nierozważny ruch. Muzyk zostawił ją bowiem i chwilę później związał się z Hailey Baldwin. Selena Gomez do tej pory nie pogodziła się z całą tą sytuacją...

 

Zobacz także: Hailey Baldwin jest w ciąży?! Justin Bieber jak najszybciej chce zostać ojcem

4/4
Selena Gomez w Coach i The Weeknd na MET Gala

 

Czy ta dziewczyna będzie jeszcze miała szczęście w miłości? Jak myślicie?

Więcej na temat Selena Gomez