Beata Tadla o zmianach w TVP
Newsy

Beata Tadla zostanie zwolniona z TVP? "W tej sprawie nic nie zależy ode mnie"

Beata Tadla zostanie zwolniona z TVP? "W tej sprawie nic nie zależy ode mnie"

Beata Tadla zostanie zwolniona z TVP? Dziennikarka po raz pierwszy skomentowała ostatnie plotki, jakie krążą po korytarzach Telewizji Publicznej. Jak sama zapewnia - nie wie, co planują władze stacji.

Beata Tadla została "Debiutantką Roku" po 27 latach pracy w telewizji! Jak to możliwe?

Beata Tadla - "To naprawdę nie jest dobry moment"

Od jakiegoś czasu spekuluje się również o ślubie Tadli i Kreta, który wciąż jest przekładany. Jak donosi "Twoje Imperium", dziennikarka na razie nie ma głowy, żeby o nim myśleć. A to wszystko przez zwolnienia w TVP. Gwiazda nie chce jednak komentować swojej sytuacji:

Nie chcę rozmawiać ani o moim życiu prywatnym, ani o zawodowym. To naprawdę nie jest dobry moment. Nie chcę też odnosić się do spekulacji na temat mojej niepewnej przyszłości w TVP. W tej sprawie nic nie zależy ode mnie, tylko od kierownictwa telewizji. Oczywiście, mogę mieć nadzieję, że wszystko dobrze się dla mnie skończy, ale na razie niczego nie planuję. Zobaczę po prostu, co przyniesie mi nowy rok - mówi gazecie Beata

W ubiegłym roku Beata i Jarosław kupili 160-metrowy segment pod Warszawą. Wszystko wskazywało na to, że para weźmie ślub. Na razie jednak muszą przeczekać burzę w TVP.

 

Zobacz także: Tomasz Lis ODCHODZI z TVP! Dziennikarz potwierdził plotki

 

Beata Tadla odchodzi z TVP?

Beata Tadla mecz Gwiazdy TVP kontra Gwiazdy TVN 2015
ONS

Beata Tadla martwi się o pracę

Beata Tadla na pokazie najnowszej kolekcji Kossmann
ONS

Beata Tadla nie myśli o ślubie z Jarosławem Kretem

All-ONS_2185428-DSC.jpg
ONS

Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Kossmann
ONS
Newsy
Gwiazdy na pokazie Kossmann: Monika Zamachowska, Beata Tadla, Tamara Arciuch i inni ZDJĘCIA
Gwiazdy na pokazie Kossmann: Monika Zamachowska, Beata Tadla, Tamara Arciuch i inni ZDJĘCIA

Kto jeszcze przyszedł?

Beata Tadla w czarnej sukience
ONS
Newsy
"Zabrano mi coś, co naprawdę kochałam..." Beata Tadla w szczerym wywiadzie o zwolnieniu z TVP
"Zabrano mi coś, co naprawdę kochałam..." Beata Tadla w szczerym wywiadzie o zwolnieniu z TVP

Beata Tadla została zwolniona z Telewizji Polskiej. Prowadząca "Wiadomości" udzieliła portalowi NaTemat.pl obszernego wywiadu, w którym zdradziła kulisy swojego zwolnienia. Opowiedziała również czy żałuje zakończenia współpracy z TVP. Beata Tadla o swoim zwolnieniu z TVP O ewentualnym zwolnieniu Beaty Tadli z Telewizji Polskiej pisało się od dawna. Znana dziennikarka i lubiana gospodyni wieczornego wydania "Wiadomości" podzieliła los Hanny Lis, Piotra Kraśki i innych dziennikarzy. Najpierw Tadla została zawieszona w wykonywaniu obowiązków służbowych, by następnego dnia otrzymać informację o zwolnieniu. Jak to wyglądało? Wszystko odbyło się bardzo kulturalnie, grzecznie. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, żadnego żalu. Powiedziano mi, że “Wiadomości” w TVP się zmieniają – zarówno programowo, jak i personalnie, a ja po prostu nie pasuję do tej koncepcji. Z tym akurat się zgadzam - powiedziała portalowi. Beata Tadla nie ukrywa, że praca była jej wielką pasją: Zabrano mi coś, co naprawdę kochałam. Myślę, że wszyscy o tym wiedzą. To tym bardziej upokarzające, że odbiera się nam coś, co było naszym życiem, naszą pasją. To była wspaniała ekipa, a jej już nie ma. Wspieraliśmy się, uzupełnialiśmy. Mieliśmy codzienne rytuały, codzienne dowcipy, ale przede wszystkim mnóstwo ciężkiej pracy. Ale tego już nie ma i nie będzie - wyznała w NaTemat.pl. Co Beata Tadla będzie robić po zwolnieniu z TVP? Jakie plany na przyszłość ma jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek? Z pewnością nie będzie się nudzić. Po krótkim odpoczynku, planuje zająć się nauką. Na razie muszę odpocząć. Poza tym chcę się bardziej oddać mojej działalności naukowej: sama kończę studia podyplomowe, a do tego wykładam na dwóch uczelniach. Na tym się skupię. Nie wiem, co będzie dalej, ale wiem, że będzie...

Beata Tadla w czarnej sukience
ONS
Newsy
Zobacz, co Beata Tadla ma w mieszkaniu. Nie zna umiaru!
Jak mieszka znana prezenterka?

Beata Tadla powoli przeprowadza się i urządza w nowym domu. Jeden pokój już urządziła i to chyba ten dla niej najważniejszy - bibliotekę. Tadla pokazała swoje imponujące zbiory książek i była przeszczęśliwa, że może się nimi pochwalić. Co napisała dziennikarka? 50 tomów. Właśnie przyszły w kartonach. Nie nowe, ale wartościowe. Teraz są w mojej szafie! Jeśli ktoś chce, udostępnię. Ale tylko skany:) - napisała Beata Tadla na swoim Facebooku.   Teraz Beata Tadla ma sporo czasu, aby się urządzać. Właśnie kończymy remont. Nasz dom jest przepiękny. Już niedługo to będzie nasze wspólne gniazdko, wkrótce będziemy się nim cieszyć już na zawsze. Mam teraz więcej czasu, który mogę poświęcić urządzaniu domu. Właśnie na tym się teraz skupiam, a nie na szukaniu pracy -  opowiadała niedawno w jednym z wywiadów Tadla. Beata po zwolnieniu z TVP chodzi z Jarosławem Kretem i synem do kina, podróżuje - niedawno była w Pradze. Cały czas prowadzi grupy na dziennikarstwie we Wrocławiu i oddaje się nowej pasji, jaką jest Twitter. Na tweetowaniu spędza sporo czasu, dyskutuje i ze zwolennikami, i z przeciwnikami, odpisuje każdemu. Wszyscy jednak zastanawiają się, co teraz Tadla będzie robić. Przypomnijmy, dziennikarka ma do wiosny zakaz pracy u konkurencji. Nie może też udzielać wywiadów o kulisach pracy w TVP. Jednak najnowsze plotki głoszą, że Tadla przejdzie znowu do TVN. Gwiazda tego ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza.   Zobacz także: Beata Tadla dostała propozycję pracy od dużej stacji! Wróci do telewizji już wiosną?   Jeszcze niedawno wiedzieliśmy, że w starym domu kuchnia Beaty Tadli wyglądała tak. Czy teraz jest w podobnym stylu?   Beata Tadla korzysta teraz z wolnych chwil bez pracy.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner