1/4

Beata Tadla od zawsze podkreśla, że w jej życiu jest tylko jeden mężczyzna, którego kocha ponad wszystko. To 17-letni syn dziennikarki, Jan Kietliński. Nastolatek jest bardzo zżyty z matką i wspiera ją w trudnych dla niej momentach. A takich ostatnio w jej życiu nie brakowało. Przypomnijmy, że tuż przed startem programu "Taniec z gwiazdami", Beata Tadla, która była jedną z głównych gwiazd show Polsatu, została porzucona przez swojego wieloletniego partnera! Jarosław Kret oznajmił koniec ich związku na łamach "Faktu"!

 

Zobacz także: Beata Tadla nie wiedziała, że Jarosław Kret zakończył ich związek?! Szokujące doniesienia mediów

 

Choć dla Beaty Tadli udział w programie "Taniec z gwiazdami" nie należał do najłatwiejszych, dziennikarce udało się zwyciężyć show Polsatu. Z pewnością pomogła jej obecność syna, który niemal w każdym odcinku oklaskiwał ją na widowni. Jan Kietliński i Beata Tadla zbliżyli się do siebie jeszcze bardziej. Nie tylko nie mają przed sobą tajemnic, ale również... razem imprezują! Sprawdź w naszej galerii, jak wyglądają ich nocne eskapady. Wygląda na to, że jest na nich naprawdę wesoło!

 

POLECAMY: Kret nie odpuszcza i wciąż stara się o Tadlę! Co na to Beata? Po jej słowach chyba mu się odechce...

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/4

Jan Kietliński ma dopiero 17 lat, ale już teraz prowadzi całkiem bujne życie towarzyskie. Jeszcze niedawno media rozpisywały się na temat jego upodobania do papierosów i alkoholu. Na Instagramie 17-latka pełno było zdjęć, na których syn Tadli imprezuje z przyjaciółmi. Nastolatkowie raczyli się przy tym dobrymi trunkami i popalali papierosy. Co na to sama Beata Tadla?

 

- Doszukali się na jego Instagramie zdjęć, z których ani ja, ani mam nadzieję on, nie jesteśmy dumni. Ale niech pierwszy rzuci kamieniem, kto w wieku 17 lat nie próbował robić tego, czego robić nie wolno. Mamy teraz Instagram, zostawiamy ślady. Trzeba się pilnować - tłumaczyła Beata Tadla.

 

Dziennikarka nie ma chyba za złe synowi tych małych "wybryków". Co więcej, sama zabiera go na nocne eskapady ze swoimi znanymi przyjaciółmi. Ostatnio Jan Kietliński widziany był w ich towarzystwie w modnej warszawskiej knajpie. Kto jeszcze im towarzyszył? Zobacz kolejny slajd!

 

Jan Kietliński nie kryje się ze swoim nałogiem na Instagramie

 

All the nasty places

Post udostępniony przez Janek Kietlinski🥂 (@_johnson_johns_)

3/4

Beata Tadla zabrała syna na imprezę z innymi gwiazdami z "Tańca z gwiazdami". Dziennikarka i Jan Kietliński bawili się w towarzystwie między innymi Jana Klimenta oraz jego żony, Lenki. Beata Tadla zaprzyjaźniła się z tą sympatyczną parą. Jan Kliment oraz jego żona wspierali ją na treningach nie tylko w tanecznych kwestiach. Beata Tadla za każdym razem zapewniała, że otrzymała od nich ogromną dawkę ciepła oraz bezinteresownej przyjaźni. Na spotkaniu pojawiła się również Janja Lesar, która w tej edycji programu "Taniec z gwiazdami" występowała u boku rapera Popka. 

4/4

Po udanym wieczorze przyjaciele pożegnali się i każdy z nich poszedł w swoją stronę. Janek Kietliński szedł przodem, a tuż za nim kroczyła jego mama. Jak myślicie: czy Beata Tadla powinna zabierać go na nocne eskapady? Co byście zrobili na jej miejscu?