Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się! Beata Tadla na ramówce Polsatu Jarosław Kret na ramówce Polsatu Beata Tadla na ramówce Polsatu Jarosław Kret na ramówce Polsatu
Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się!
ONS
Nie mieszkają już razem!
1/5
Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się!
ONS

Beata Tadla i Jarosław Kret nie są już razem! Tego chyba nie spodziewał się nikt - dziennikarka i prezenter rozstali się tuż przed pierwszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"! I chociaż jeszcze kilka dni temu plotkowano o kryzysie w ich związku, to sam Jarosław Kret w rozmowie z magazynem "Party" zdementował medialne doniesienia.

Jaki kryzys? U nas wszystko po staremu, bez zmian - mówił Jarosław Kret.

Niestety, teraz wszystko się zmieniło i para ponoć podjęła decyzję o rozstaniu. Jarosław Kret w jednym z wywiadów przyznał, że nie mieszka już z Beatą Tadlą i nie interesuje się jej występami w "Tańcu z Gwiazdami"! 

Zobaczcie zaskakujący komentarz Jarosława Kreta! Jak zachowywali się na wczorajszej prezentacji ramówki Polsatu? 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Beata Tadla i Jarosław Kret przechodzą kryzys?! „Nie czytam żadnych głupot’’

2/5
Beata Tadla na ramówce Polsatu
ONS

Beata Tadla i Jarosław Kret pozowali osobno na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Nie rozmawiali ze sobą i unikali swojego towarzystwa. A jak całą sytuację skomentował Jarosław Kret?

Fakt zapytał pogodynka jak sobie radzi oglądając Beatę Tadlę na próbach do "Tańca z Gwiazdami" i czy nie przeszkadza mu, że jego partnerka tańczy u boku Jana Klimenta. Odpowiedź Jarosława Kreta była bardzo zaskakująca... Prezenter pogody powiedział, że już go to nie interesuje! 

Mnie to nie obchodzi. Nie myślę o tym - przyznał Jarosław Kret.

Ale to nie koniec! Zobaczcie, co jeszcze powiedział o Beacie Tadli! 

3/5
Jarosław Kret na ramówce Polsatu
ONS

Jarosław Kret w rozmowie z Faktem przyznał, że nie mieszka już z Beatą Tadlą.

Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje.

 

4/5
Beata Tadla na ramówce Polsatu
ONS

Już w piątek Beata Tadla i Jarosław Kret wystąpią w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"... Mieli być pierwszą parą występującą w show - niestety teraz ich rywalizacja może być dla nich bardzo trudna. 

5/5
Jarosław Kret na ramówce Polsatu
ONS
Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret