Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się!
ONS

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Informacje o rozstaniu Beaty Tadli i Jarosława Kreta pojawiły się zaledwie kilka dni przed rozpoczęciem ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami". Reporter Faktu, który był na pierwszej wspólnej próbie wszystkich par show usłyszał wówczas zaskakujący komentarz od Jarosława Kreta, który nie ukrywał, że nie interesują go poczynania Beaty Tadli w "TzG". Prezenter pogody zdradził również, że nie mieszka już z dziennikarką. Informacje o ich rozstaniu zostały opublikowane chwilę przed ramówką Polsatu, na której pojawili się Beata Tadla i Jarosław Kret.

 

Beata Tadla była zaskoczona komentarzem Jarosława Kreta?

Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu dziennikarze próbowali dowiedzieć się, czy Beata Tadla i Jarosław Kret rzeczywiście się rozstali. Dziennikarka wydawała się być zaskoczona słowami, które kilka godzin wcześniej wypowiedział jej partner. Teraz "Super Express" informuje, że Beata Tadla właśnie z mediów i internetu dowiedziała się, że to już koniec jej związku z Jarosławem Kretem. A jak medialne plotki komentował sam Kret?

Czy się rozstaliśmy? Słyszałem takie rzeczy. Jak mamy się rozstać czy nie rozstać, jak my od rana do wieczora, od godziny 7 rano do godziny 24, zasuwamy jak nakręceni? A wyprowadzka? Ja mam swoje mieszkanie. Beata ma swoje...- tłumaczył w rozmowie z Super Expressem. 

Już dziś rusza ósma edycja "Tańca z Gwiazdami". Miejmy nadzieję, że wspólne chwile w show pomogą parze pokonać chwilowy kryzys! Trzymamy kciuki!

 

Zobacz także: Cała prawda o związku Beaty Tadli i Jarosława Kreta! 5 najmocniejszych cytatów z wywiadu dla VIVY!

 

Beata Tadla o rozstaniu dowiedziała się z mediów?

Beata Tadla na ramówce Polsatu
ONS

 

Na ramówce Polsatu Jarosław Kret pozował tylko ze swoją taneczną partnerką z "TzG. 

Lenka Klimentowa, Jarosław Kret
ONS

Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret