Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się!
ONS

Beata Tadla nie wiedziała, że Jarosław Kret zakończył ich związek?! Szokujące doniesienia mediów

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się!
ONS

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Informacje o rozstaniu Beaty Tadli i Jarosława Kreta pojawiły się zaledwie kilka dni przed rozpoczęciem ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami". Reporter Faktu, który był na pierwszej wspólnej próbie wszystkich par show usłyszał wówczas zaskakujący komentarz od Jarosława Kreta, który nie ukrywał, że nie interesują go poczynania Beaty Tadli w "TzG". Prezenter pogody zdradził również, że nie mieszka już z dziennikarką. Informacje o ich rozstaniu zostały opublikowane chwilę przed ramówką Polsatu, na której pojawili się Beata Tadla i Jarosław Kret.

 

Beata Tadla była zaskoczona komentarzem Jarosława Kreta?

Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu dziennikarze próbowali dowiedzieć się, czy Beata Tadla i Jarosław Kret rzeczywiście się rozstali. Dziennikarka wydawała się być zaskoczona słowami, które kilka godzin wcześniej wypowiedział jej partner. Teraz "Super Express" informuje, że Beata Tadla właśnie z mediów i internetu dowiedziała się, że to już koniec jej związku z Jarosławem Kretem. A jak medialne plotki komentował sam Kret?

Czy się rozstaliśmy? Słyszałem takie rzeczy. Jak mamy się rozstać czy nie rozstać, jak my od rana do wieczora, od godziny 7 rano do godziny 24, zasuwamy jak nakręceni? A wyprowadzka? Ja mam swoje mieszkanie. Beata ma swoje...- tłumaczył w rozmowie z Super Expressem. 

Już dziś rusza ósma edycja "Tańca z Gwiazdami". Miejmy nadzieję, że wspólne chwile w show pomogą parze pokonać chwilowy kryzys! Trzymamy kciuki!

 

Zobacz także: Cała prawda o związku Beaty Tadli i Jarosława Kreta! 5 najmocniejszych cytatów z wywiadu dla VIVY!

 

Beata Tadla o rozstaniu dowiedziała się z mediów?

Beata Tadla na ramówce Polsatu
ONS

 

Na ramówce Polsatu Jarosław Kret pozował tylko ze swoją taneczną partnerką z "TzG. 

Lenka Klimentowa, Jarosław Kret
ONS

Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32