Beata Kozidrak pokazała nowy teledysk
screen YouTube

Beata Kozidrak ścięła włosy na planie nowego klipu do piosenki "Upiłam się Tobą"! Zobacz teledysk

Beata Kozidrak pokazała nowy teledysk
screen YouTube

Beata Kozidrak pochwaliła się swoim najnowszym teledyskiem! Klip do piosenki "Upiłam się Tobą" miał swoją uroczystą premierę na wczorajszej imprezie w warszawskim klubie La Playa! To właśnie tam artystka spotkała się ze swoimi fanami, którzy jako pierwsi mogli zobaczyć jej najnowsze dzieło. Klip jest już w sieci i zapowiada się na wielki hit! W teledysku obok Beaty Kozidrak pojawia się stylista fryzur - Kajetan Góra, który jest autorem nowej fryzury gwiazdy. W klipie Beata Kozidrak uwieczniła moment ścięcia swoich długich włosów!

 

W teledysku "Upiłam się Tobą" Beata Kozidrak wygląda obłędnie! Piosenkarka zachwyca nie tylko świetną figurą, ale i swoją energią. Na nagraniu widać, że pomimo rozstania, Beata Kozidrak wciąż jest szczęśliwa i radosna.

 

Zobaczcie najnowszy teledysk Beaty Kozidrak! My jesteśmy zachwyceni zarówno klipem, jak i samą piosenką "Upiłam się Tobą". Wam również przypadł do gustu?

 

Zobacz także: Kozidrak przeżywa trudne chwile, najpierw rozwód, teraz zachorowała jej mama "We trójkę z rodzeństwem dzielą się opieką"

 

Beata Kozidrak pochwaliła się najnowszym klipem.

Piosenkarka obcina włosy w nowym teledysku.

Podoba Wam się nowa fryzura artystki?

Więcej na temat Beata Kozidrak
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27