Basia Kurdej-Szatan pojawiła się na premierze musicalu Polsatu, "Świat pełen niespodzianek", w którym gra jedną z ról. Na oficjalniej imprezie towarzyszyli jej najbliżsi: mąż Rafał Szatan oraz dzieci, córka Hania oraz synek Henio. Aktorce nie znikał uśmiech z twarzy, ale uwagę skradł oczywiście mały Henryk. Zobaczcie rodzinne zdjęcia gwiazdy!

Reklama

Basia Kurdej-Szatan z mężem i dziećmi na premierze

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą gorący, a właściwie bardzo nerwowy okres związany z aferą, która rozpętała się po jej wpisie o Straży Granicznej. Już chyba wszyscy wiedzą, że aktorka poniosła srogie konsekwencje - m.in. utratę pracy w TVP oraz okropny hejt (w tym życzenia śmierci i groźby), jaki na nią spływa od tygodni. Od Basi nie odwrócili się jednak bliscy, przyjaciele i znajomi z branży, a także niektórzy pracodawcy - głównie stacja Polsat, która zatrudniła Kurdej-Szatan do dwóch projektów. Jednym z nich jest musical "Świat pełen niespodzianek"! Basia wraz z całą rodziną pojawiła się na oficjalnej premierze!

TRICOLORS/East News

Basia Kurdej-Szatan w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie rodziny - męża Rafała oraz dzieci! To pierwszy raz kiedy gwiazda zabrała Hanię i Henia na branżową imprezę. Cała rodzinka postawiła na podobne stylizacje, co przykuwało uwagę! Nasze serce skradł oczywiście synek aktorki!

TRICOLORS/East News

Basia Kurdej-Szatan po głośnej aferze udzieliła kilka wywiadów, w których opowiadała o gorzkich konsekwencjach swojego wpisu. Choć część fanów pisała, że straciła ich sympatię, gwiazda otrzymała ogromne wsparcie od całej reszty.

TRICOLORS/East News
Reklama

Basia na brak pracy nie może narzekać. Jak sama zaznacza, jest przede wszystkim mamą i żoną, ale nadal wziętą aktorką, która gra w filmach i teatrze. Co więcej - ma szansę na tytuł aktorki 25-lecia w plebiscycie TeleKamer! Jak widać, po każdej burzy wychodzi słońce.

Zobacz także
TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama