Newsy

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej skorzysta na zmianach w TVP? Wróci do „Wiadomości”?

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej skorzysta na zmianach w TVP? Wróci do „Wiadomości”?

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej wróci do zespołu „Wiadomości”? Okazuje się,  że po roszadach w TVP, związanych z podpisaniem przez prezydenta ustawy medialnej, Bartłomiej Wróblewski ma szansę na zatrudnienie w serwisie informacyjnym. Jak donosi „Dobry Tydzień” partner aktorki nie zostanie jednak „zwykłym” reporterem stacji - Wróblewski może liczyć na znacznie ciekawsze propozycje.

Może telewizja mogłaby skusić go lukratywnym kontraktem i programem, którego prowadzenie byłoby dla niego wyzwaniem? - zastanawia się źródło tygodnika.

Wygląda więc na to, że Bartłomiej Wróblewski może skorzystać na zapowiadanych zmianach w Telewizji Publicznej. Dzisiaj dowiedzieliśmy się m.in. o tym, że nazwisko Piotra Kraśki zniknęło z grafiku „Wiadomości”. Dziś i jutro widzowie nie zobaczą szefa zespołu serwisu informacyjnego.
Czy mąż Małgorzaty Kożuchowskiej wykorzysta swoją szansę i już wkrótce zobaczymy go w telewizji? Przypominamy, że Wróblewski już kilka lat temu związany był w Telewizją Publiczną z której odszedł w 2010 roku.

 

Zobacz także: Piotr Kraśko przestanie być szefem "Wiadomości"?! Ma go zastąpić znana dziennikarka. Która?

 

Bartłomiej Wróblewski i Małgorzata Kożuchowska

Bartłomiej Wróblewski jest mężem Małgorzaty Kożuchowskiej od 2008 roku

Małgorzata Kożuchowska
Newsy
Wiemy, czym zajmuje się Bartek Wróblewski! Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej ma swoją firmę!
Będziecie zaskoczeni...

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej jeszcze kilka lat temu był dziennikarzem. Jednak po zmianach władz w TVP w 2010 roku Bartosz Wróblewski odszedł z zawodu i mało kto wiedział co robi... Teraz już wiadomo, od lat rozwijał swoją firmę ochroniarską.  Ale nie jest to zwykła firma ochroniarska, tylko wyspecjalizowane usługi ochroniarskie dla firm i instytucji rządowych. Wróblewski, jako prezes, szybko pokazał, że ma smykałkę do interesów i wygrywał przetargi na ochranianie ważnych wydarzeń. Jak donosi "Świat i Ludzie", mąż Małgorzaty Kożuchowskiej podpisał kontrakty z tak wymagającymi klientami jak np. ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce. Podobno to jego firma obsługiwała też Euro 2012 w Polsce. Po kolejnych zmianach w Telewizji Polskiej mówiono, że być może Wróblewski znów wróci do dziennikarstwa. Jego nazwisko miało paść w Sejmie podczas jednej z ostatnich debat o zmianach w telewizji publicznej. Jedna z posłanek wymieniła go w gronie dziennikarzy niesprawiedliwie zwolnionych z TVP. Bartek był tym mile zaskoczony. Ale teraz jest na innym etapie życia. Idzie mu znakomicie. Nie zamierza tego zmieniać, by wrócić do przeszłości - mówi informator "Świata i Ludzi". Jak czytamy w gazecie, Kożuchowska nie będzie nakłaniać męża do zmiany decyzji, jest dumna z tego, co zdołał osiągnąć, a jego firma świetnie się rozwija. Jesteście zaskoczeni czym zajmuje się Bartek Wróblewski?   Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska jest stylowa nawet na spacerze z synkiem. Jasiu już pięknie chodzi! ZDJĘCIA   Małgorzata Kożuchowska z mężem Bartkiem Wróblewskim i synkiem Jasiem na spacerze.   Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski pobrali się w 8 lat temu.   Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski 10 października 2014 roku powitali na świecie swojego pierwszego synka Jasia...

Małgorzata Kożuchowska urodziła. Zdjęcie syna Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Jak czuje się Kożuchowska? Mamy oficjalny komentarz
Aktorka wyszła już ze szpitala

Przed chwilą Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami radosną wiadomością o narodzinach dziecka. Aktorka oprócz krótkiej informacji pokazała też pierwsze zdjęcie noworodka. Zobacz: Kożuchowska urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka Z naszych informacji wynika, że aktorka urodziła w publicznym szpitalu specjalistycznym im. Świętej Rodziny na Madalińskiego w Warszawie. Małgorzacie towarzyszył mąż, Bartłomiej Wróblewski , a sam poród przebiegł bez żadnych komplikacji. Dzisiaj cała rodzina opuściła placówkę i w radosnych nastrojach wróciła do domu pod Warszawą. Informacje potwierdza w rozmowie z nami agentka Małgorzaty Kożuchowskiej: Małgosia jest ogromnie szczęśliwa. Ona i jej synek czują się bardzo dobrze. Dzisiaj opuściła szpital. Obecnie wszyscy są już w domu, odpoczywają. Małgosia z całego serca dziękuje bliskim, fanom za wsparcie, szczególnie w tych ostatnich dniach - zdradziła nam Gabriela Piekarniak Aktorce jeszcze raz składamy najszczersze gratulacje :) Zobacz: Tak będzie wyglądał syn Kożuchowskiej? Jest symulacja Jesteś w ciąży? Sprawdź już teraz jakiej płci będzie Twoje dziecko. Szczegóły tutaj . Małgorzata Kożuchowska przed porodem na lotnisku z mężem:

Małgorzata Kożuchowska
WBF
Newsy
Małgorzata Kożuchowska w związku z 10. rocznicą ślubu chce wziąć aż miesiąc urlopu! Dlaczego tak dużo?
Małgorzata Kożuchowska w związku z 10. rocznicą ślubu chce wziąć aż miesiąc urlopu! Dlaczego tak dużo?

30 sierpnia Małgorzata Kożuchowska świętowała dziewiątą rocznicę ślubu, a już przygotowuje się do kolejnej! Co ciekawe, do jej obchodów aktorka będzie potrzebowała aż miesiąca urlopu! Dlaczego?   Jak Małgorzata Kożuchowska zamierza świętować 10. rocznicę ślubu? W tym roku mąż aktorki, Bartek Wróblewski przygotował dla żony kolację i wręczył jej bukiet pięknych, różowych róż. To był wyjatkowy dzień. Od początku małżeństwa mamy taką tradycję, że za niespodzianki rocznicowe zawsze odpowiada mój mąż. W tym roku nie mieliśmy zbyt dużego pola do popisu ze względu na moją prace na planie. Umówiliśmy się więc, że za rok, kiedy będziemy świętować dziesięciolecie, przygotujemy coś ekstra – zdradziłą w rozmowie z "Party" Kożuchowska. Zobacz także: Znana pisarka wulgarnie krytykuje grę Małgorzaty Kożuchowskiej! O co chodzi?   Od lat Małgorzata i Bartek wyjeżdżają w jakieś piękne miejsce w Europie. Rocznicowo odwiedzili już m.in. Madryt, Rzym i Barcelonę. Gdzie wybiorą się w przyszłym roku? – Zapowiedziałam już, że w sierpniu wezmę miesiąc urlopu. Jas będzie już na tyle duży, że będziemy mogli go ze sobą zabrać i wspólnie polecieć gdzieś dalej. Nie ukrywam, że marzy mi się podróż do Japonii – zdradziła aktorka. Więcej o jesiennych planach Małgorzaty Kożuchowskiej przeczytasz w nowym "Party".   Małgorzata Kożuchowska planuje dłuższą podróż z mężem i synem do Japonii.   W przyszłym roku aktorka i jej mąż, Bartek Wróblewski będą świętować 10. rocznicę ślubu.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner