Baron pokazał zdjęcia z randki z Blanką Lipińską
East News

Baron pokazał zdjęcie ze starą miłością... Blanka Lipińska musiała się z tym liczyć od samego początku

Baron pokazał zdjęcia z randki z Blanką Lipińską
East News

Baron i Blanka Lipińska postanowili spędzić swój wolny czas z dala od miasta. Wyjechali na Mazury, a przepięknymi widokami i tym, jak się relaksują, chwalą się na Instagramie. Faktycznie można pozazdrościć im tych przepięknych widoków. Jednak okazuje się, że Baron dzieli czas pomiędzy swoje dwie miłości. A co najlepsze, Blanka od początku musiała to zaakceptować! 

"Ja i moja dziewczyna" - napisał od nowym zdjęciem muzyk, a wcale nie pozuje na nim z Blanką! 

I co teraz? 

Zobacz także: Blanka Lipińska, autorka "365 dni", i Baron czują się jak w... "Sanatorium Miłości". Pokazali, jak spędzają czas na Mazurach

Baron pokazał zdjęcie ze swoją miłością. Nie jest to Blanka Lipińska 

Blanka Lipińska i Baron to zdecydowanie najgorętsza para ostatnich miesięcy w polskim show biznesie. Ich relacja zaskoczyła wszystkich, tym bardziej, że udawało im się ją ukrywać przez kilka miesięcy! Dzięki temu, bez presji mediów mogli się przekonać, czy uczucie, które do siebie żywią jest mocne. 

Dziś już ani Blanka ani Baron nie ukrywają tego co ich łączy a internauci uwielbiają oglądać ich wspólne Instastory. Jednak na ostatnim zdjęciu z Mazur Baron pozuje ze swoją inną miłością: 

ME AND MY GIRLFRIEND 🥰 SORRY BLANIA 😛😘 - podpisał zdjęcie z gitarą 

W końcu miłość do muzyki towarzyszy mu niemalże od zawsze! Na szczęście Blanka doskonale to rozumie i wspiera partnera w jego pasji, ale nie oszczędziła sobie żartobliwego komentarza pod zdjęciem z prowokacyjnym opisem: 

Zobaczymy czy zrobi Ci śniadanie 😂💋

No cóż... Faktycznie rano Baron mógłby się zdziwić :) Internauci uwielbiają otwartość i dystans tej pary. W końcu uśmiechu nigdy nie jest za wiele. 

Zobacz także: Blanka Lipińska pochwaliła się wakacyjną formą! Taki brzuch to marzenie...

Baron pokazał zdjęcie ze swoją miłością i o dziwo nie jest to Blanka. Autorka "365 dni" odgryzła się muzykowi w komentarzu pod fotką. 

Baron i Blanka to zdecydowanie najgorętsza para w polskim show biznesie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. 

Instagram/Blanka Lipińska

 

Więcej na temat Baron Blanka Lipińska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08