Blanka Lipińska
Instagram

Blanka Lipińska pochwaliła się wakacyjną formą! Taki brzuch to marzenie...

Blanka Lipińska
Instagram

Blanka Lipińska marzy o wakacjach. Podczas przymusowej izolacji podczas pandemii koronawirusa niestety musieliśmy zapomnieć o podróżach w wymarzone miejsca. Trwa odmrażanie gospodarek i zdejmowanie ograniczeń, nie tylko w Polsce. Autorka "365 dni" już nie może się doczekać, kiedy będzie mogła wyjechać za granicę, żeby odpocząć. Przy okazji pokazała zdjęcie z wakacji. Nie da się przejść obojętnie obok jej sylwetki. Wygląda imponująco! 

Zobacz także: Blanka Lipińska pochwaliła się swoją sylwetką! Figurę pisarki skomentowała nawet Doda!

Blanka Lipińska pokazała wakacyjną figurę 

Blanka Lipińska w ciągu ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko schudła aż 30 kg ale wciąż bardzo mocno przywiązuje wagę do tego co je i dba o kondycję fizyczną. Właśnie pochwaliła się zdjęciem z wakacji sprzed 3 lat. Jej figura robi wrażenie! Tylko spójrzcie na ten idealnie wyrzeźbiony brzuch! Taka forma zdecydowanie wymaga ogromnej samodyscypliny. 

Autorka zdecydowanie nie może doczekać się przywrócenia możliwości podróżowania. Marzy jej się ponowna podróż do Egiptu, w którym wykonała wspominkowe zdjęcie. 

Niech mi tylko otworzą jakieś lotnisko - napisała na swoim Instastory

Jesteśmy pod wrażeniem tej formy! 

Jednak warto pamiętać, że taka sylwetka jest efektem ciężkich ćwiczeń i pracy ze swoim ciałem. W czasach kwarantanny zdecydowanie łatwiej było przybrać na wadze. Blanka przyznała w rozmowie z "Fleszem", że podczas izolacji w domu przytyła 5 kg, ale się tym nie przejmuje.

Zobacz także: Mama Blanki Lipińskiej zachwyca sylwetką! "Czy uwierzycie, że ta kobieta ma prawie 60 lat?"

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie z wakacji i zachwyciła idealną figurą. 

Blanka Lipińska pokazała wakacyjną figurę
Instagram

Blanka Lipińska w ciągu ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę. Nie chodzi tylko o zabiegi medycyny estetycznej, które nie są dla niej tematem tabu, ale również o pracę nad sylwetką. Autorka "365 dni" zrzuciła ponad 30 kg. 

Blanka Lipińska w różowej stylizacji
Instagram

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36