Kurdej Szatan w ciąży
Instagram
Zobaczcie ZDJĘCIA!
1/4
Kurdej Szatan w ciąży
Instagram

 

Już jutro pożegnamy rok 2018! Z tej okazji Telewizyjna Dwójka przygotowała wielki koncert w Zakopanem. Jak już wiemy, na scenie pojawią takie gwiazdy jak: Sylwia Grzeszczak, Margaret, Zenek Martyniuk, Natalia Szroeder czy Dawid Kwiatkowski. Wiadomo także, że imprezę poprowadzi m.in. Barbara Kurdej-Szatan. Piękna aktorka przygotowała na ten magiczny wieczór specjalne, bardzo seksowne stylizacje!

 

Zobaczcie, w jakich kreacjach poprowadzi "Sylwestra Marzeń" Telewizyjnej Dwójki! Mamy ZDJĘCIA z przymiarek gwiazdy! Kto zaprojektował suknie dla Barbary Kurdej-Szatan?

 

Zobacz także: Barbara Kurdej Szatan kocha połysk, a Wy? Zobaczcie 10 najmodniejszych sukienek z sieciówek na Sylwestra!

2/4
Barbara Kurdej-Szatan w sylwestrowej kreacji

Barbara Kurdej-Szatan wybrała m.in. zjawiskową długą suknię w pomarańczowym kolorze. Seksowną kreację z głębokim dekoltem i rozcięciem w spódnicy zaprojektowała Viola Piekut!

Zobaczcie, jak wygląda druga suknia Basi Kurdej-Szatan!

 

 

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan musiała wyprowadzić córkę z planu "M jak miłość"! Co takiego zrobił Rafał?

3/4
Barbara Kurdej-Szatan w sylwestrowej kreacji

Druga kreacja gwiazdy została zaprojektowana przez duet projektantów Thecadess. Barbara Kurdej-Szatan na scenie w Zakopanem zaprezentuje się w szałowej cekinowej sukni z odważnym dekoltem. Aktorka wygląda w niej obłędnie! Zgadzacie się? 

 

Będziecie oglądać relację z wielkiej sylwestrowej imprezy TVP2 w Zakopanem? Okazuje się, że Basia Kurdej-Szatan przygotowała wielką niespodziankę dla widzów show! Jaką? Szczegóły na następnej stronie! 

 

Zobacz także: Gdy Basia Kurdej-Szatan poznała Rafała ten... miał dziewczynę! Jak zdobyła jego serce? Poznaj ich niezwykłą historię

4/4
Basia Kurdej Szatan

Okazuje się, że gwiazda serialu "M jak miłość" nie tylko poprowadzi sylwestrowy koncert Telewizyjnej Dwójki, ale także zaśpiewa w duecie ze swoim mężem, Rafałem Szatanem! 

 

Zobacz także: Przygotujcie chusteczki! Ta piosenka Joanny dla Tomka w "M jak miłość" to najbardziej wzruszająca rzecz, jaką dziś usłyszycie

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan