Małgorzata Rozenek-Majdan zorganizowała imprezę dla uczestników "Azja Express" (Łukasz Jemioł, Hanna Lis, Agnieszka Włodarczyk, Agnieszka Woźniak-Starak, Pascal Brodnicki). Razem z nimi bawili się między innymi: Mateusz Hładki, Nergal, Rinke Rooneys, Karolina Szostak.

Reklama

Kochani, było #najlepiej #last #friday #night #fridaynightfever @aganajezykach @agnieszkawlodarczykofficial @hanna_lis @justynaekertwisniewska @pascal_brodnicki_official #rinkerooyens @kreatorkamarek @nergal69 #ewanizio @mateusz_hladki_ @karolinaszostak @lukaszjemiol ???????? - podpisała zdjęcie Małgosia na Instagramie.

Na zdjęciu staraliśmy się znaleźć Renatę Kaczoruk - która również była uczestniczką programu "Azja Express", ale jej nie znaleźliśmy... Widać, że konflikt między Rozenkami-Majdanami a Wojewódzkimi-Kaczorukami jest jednak na tyle silny, że gwiazdy nie zamierzają utrzymywać ze sobą prywatnych kontaktów. Od razu wychwycili to fani:

Nie ma Renaty, good, całą impreze by zalała jadem.

Renulka pewnie jest na terapii w Porsche????

A gdzie Renatka haha !?

Jak zaczął się konflikt?

Przypomnijmy, w środę ukazał się wywiad z Kubą Wojewódzkim dla magazynu "Playboy". Dziennikarz rzadko udziela wywiadów, a ten z pewnością przejdzie do historii. Głównie dlatego, że padły tam bardzo mocne słowa na temat Radka Majdana i Małgosi Rozenek, którzy w "Azja Express", tak jak większość uczestników, popadli w konflikt z Renatą Kaczoruk, jego ukochaną. W rozmowie Kuba Wojewódzki uderza w karierę Małgosi Rozenek, sugeruje, że była w związku z Piotrem Kraśką, a Radkowi zarzucając brak klasy. Słowa były naprawdę mocne, a jak się teraz okazuje świeżo upieczone małżeństwo nie zamierza przejść obojętnie wokół tego wywiadu, ponieważ Rozenek oznajmiła, że po tych słowach spotka się z Kubą w sądzie!

Więcej: Małgorzata Rozenek pozwie Kubę Wojewódzkiego?

Zobacz także

Małgorzata Rozenek-Majdan zorganizowała imprezę dla uczestników "Azja Express".

Instagram

Reklama

Małgorzata i Renata w programie nie miały dobrych kontaktów. Wszystko podkręcił jeszcze Kuba Wojewódzki, kiedy udzielił wywiadu dla "Playboya".

Reklama
Reklama
Reklama