East News
1/5
East News

 

Ostatnie miesiące w życiu Ariany Grande nie należały do najłatwiejszych. Jej były partner, Mac Miller, popełnił samobójstwo, co wstrząsnęło artystką i doprowadziło do jej kryzysu w związku z Petem Davidsonem, a w końcu do rozstania pary. Teraz Ariana nie ukrywa, że jest bardzo nieszczęśliwa i wszystko wskazuje na to, że swoje smutki zaczęła topić w alkoholu. Co dzieje się w jej życiu teraz? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Tajemniczy pierścionek na palcu Ariany Grande! Czyżby wokalistka znalazła nową miłość?

2/5
East News

 

Ariana Grande przeszła ostatnio bardzo wiele i wszystko wskazuje na to, że nie radzi sobie z problemami. W rozmowie z magazynem "Billboard" wyznała, że nigdy nie piła tak dużo alkoholu, jak przez ostatni miesiąc. Artystka przyznała też, że obecnie nawet przy zwykłym przywitaniu "dzień dobry" zaczyna płakać! 

 

Jeżeli życie daje ci w kość tyle razy, to priorytety się zmieniają. Chcę pewnego dnia być szczęśliwa, zdrowa i tworzyć muzykę - powiedziała. 

 

Zobacz: Ariana Grande wspomina Millera. W sieci zawrzało: "Promujesz się na jego śmierci"! Wokalistka ostro odpowiedziała 

3/5
East News

 

Wiadomo, że stan Ariany wynika z rozstania z Davidsonem i samobójczej śmierci Millera. Niestety, teraz okazuje się, że jakby tego wszystkiego było mało, Pete Davidson zablokował Arianę na Instagramie! Były chłopak wokalistki spotkał się ze strasznym hejtem ze strony jej fanów, co nawet skłoniło go do opublikowania poruszającej wiadomości. 

 

Zobacz: Czyżby na horyzoncie pojawiła się nowa miłość?! Ten wpis Ariany Grande zdradza wiele!

4/5
Ariana Grande, Pete

 

Pete Davidson napisał na InstaStory:

 

Od dziewięciu miesięcy jestem nękany zarówno w sieci, jak i na ulicy. Specjalnie próbowałem poruszać publicznie temat samobójstwa i borykania się z depresją, aby pomóc innym dzieciakom, które przechodzą przez to samo, co ja i nie chcą żyć na tym świecie. Chcę tylko, żebyście wiedzieli, że bez względu na to, jak ciężko Internet będzie próbował skłonić mnie do samobójstwa, nie zrobię tego. Musze przyznać, że jest mi bardzo przykro - wyznał. 

 

Zobacz: Zaskakująca metamorfoza Ariany Grande! Zupełnie jej nie poznacie! Czy tak odreagowuje ciężkie przejścia? 

5/5
East News

 

Ariana Grande twierdziła, że martwi się o zdrowie Pete'a, ale niestety były chłopak ją zablokował. 

 

Dbam głęboko o jego zdrowie i nigdy nie zachęcam do złego traktowania go. Nie widziałam jednak niczego takiego, ponieważ jestem zablokowana - napisała na Twitterze.

 

To kolejny cios w jej życiu. Mamy nadzieję, że niedługo jednak Ariana dojdzie do siebie i przestanie sięgać po alkohol!

 

Zobacz: Dom, w którym zmarł Mac Miller, wystawiono na wynajem. Czy zajmie się nim... Ariana Grande?! 

Więcej na temat Ariana Grande