„Moje serce jest zajęte", powiedział niedawno Antoni Królikowski. Teraz wrzucił na Instagram zdjęcie z nową dziewczyną. I… natychmiast został zasypany pytaniami.

Mogę potwierdzić, że owszem, spotykam się z Kasią i jest bardzo fajnie. Ale to nie jest i nigdy nie będzie medialny związek! Moja partnerka nie ma nic wspólnego z show-biznesem - powiedział „Fleszowi” Królikowski.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Katarzyna jest prawniczką w jednej z warszawskich kancelarii, a Antoniego poznała dzięki wspólnym znajomym. Ich zdaniem, tej dziewczyny kompletnie nie interesuje popularność.

Jest bystra i zupełnie nie ma parcia na szkło. W dodatku oboje z Antkiem są  w bardziej zbliżonym wieku i podobnie widzą przyszłość. Na razie mieszkają oddzielnie, ale rozmawiają już o tym, by to zmienić ", mówią znajomi.

Zobacz także: Antoni Królikowski podpadł swojej mamie? Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma dość jego wyborów?

1/4

Antoni Królikowski już nie kryje swojej miłości. Cztery miesiące po rozstaniu z Julią Wieniawa jego serce jest zajęte. Zapowiada jednak, że nie chce, by ten związek stał się medialnym. A jego fani się cieszą, że Kasia nie ma parcia na szkło. 

2/4

Para wybrała się razem z psem Klasykiem na spacer po Warszawie. Antek Królikowski i jego partnerka Kasia odwiedzili razem park na Mokotowie – Królikarnię. Widać, że czują się po prostu fantastycznie. 

3/4

Antioni Królikowski będzie miał teraz więcej czasu dla ukochanej. Prowadzi program "To był rok", ale jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie nie zobaczymy go w kolejnej  odsłonie serialu "Diagnoza". 

Więcej na temat Antoni Królikowski