Bartłomiej Misiewicz i Antoni Królikowski w końcu się poznali! Kilka miesięcy temu do kin trafił film "Polityka" z Antonim Królikowskim wcielającym się w postać inspirowaną byłym rzecznikiem MON. Sam zainteresowany domagał się aż miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi za naruszenie jego dobrego imienia, jednak ostatecznie skończyło się ugodą. 

Niedawno doszło do pierwszego spotkania Antoniego Królikowskiego z Bartłomiejem Misiewiczem. Aktora spotkaliśmy na pokazie kolekcji Ready To Wear Rodrigo De La Garza.

To dla mnie było faktycznie historyczne wydarzenie. Zawsze chciałem poznać Bartka Misiewicza. W filmie grałem postać delikatnie inspirowaną  jego osoba. (...) Było bardzo miło pogadaliśmy o tym wszystkim. Facet ma ewidentnie dystans do tej całej sytuacji - powiedział Antoni Królikowski w rozmowie z Party.pl

Dodał również, że konfrontacja była dla niego zaskakująca ale bardzo miło ją wspomina.

Troszkę zaskakujące ale fajne spotkanie. Zastanawiałem się jak zareaguje Bartek na spotkanie ze mną a bardzo sympatyczny z niego gość i zdystansowany i też swoje w ostatnich latach przeżył. 

Obejrzyjcie nasz materiał wideo, aby dowiedzieć co jeszcze zdradził nam Antoni Królikowski. 

Zobacz także: Byliśmy przy "konfrontacji" Antoniego Królikowskiego i Bartłomieja Misiewicza! "Wymieniliśmy dwa słowa..." To trzeba zobaczyć

Antoni Królikowski szczerze o spotkaniu z Bartłomiejem Misiewiczem
East News

 

Więcej na temat Antoni Królikowski