Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
ONS.pl
1/5
Anna Wendzikowska
ONS.pl

Anna Wendzikowska była jedną z wielu gwiazd, które zjawiły się na balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, który odbył się w sobotę, 15 września w Warszawie. Nie byłoby w tym zupełnie nic dziwnego, w końcu Anna Wendzikowska jest gwiazdą stacji, jednak nikt się nie spodziewał, że w tak zaawansowanej ciąży będzie miała ochotę imprezować! Brzuszek Anny Wendzikowskiej jest już ogromny, a sama dziennikarka lada dzień zostanie mamą. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak prezentowała się na balu TVN-u.

 

Zobacz: 

2/5
Anna Wendzikowska
ONS.pl

Anna Wendzikowska zaprezentowała się na balu w kreacji od Just Paul. Suknia z asymetryczną górą i tiulową warstwą z błyszczącymi dżetami robiła wrażenie! Podobała się również córeczce dziennikarki.

 

Kornelka mówi: mamo, jesteś Kopciuszkiem 😂 - napisała Anna Wendzikowska na Instagramie.

 

Zobacz: TYLKO U NAS: Znamy płeć drugiego dziecka Ani Wendzikowskiej!

3/5
Anna Wendzikowska
ONS.pl

Kreacja gwiazdy podkreślała jej brzuszek, choć nie da się ukryć, że już nic by go nie ukryło! ;) Anna Wendzikowska niedługo urodzi swoje drugie dziecko.

Zobacz: Bardzo odważny dekolt odciągał uwagę od rosnącego brzuszka! Suknia Anny Wendzikowskiej sporo odsłoniła!

4/5
Anna Wendzikowska
ONS.pl

W lutym tego roku Anna Wendzikowska po raz pierwszy pokazała swojego nowego partnera, natomiast już w czerwcu było wiadomo, że spodziewa się z nim dziecka. Z nowym partnerem Anna jest od 2 lat, to Jan Bazyl.

 

Świetnie mi się z nim rozmawia. Najfajniejsze w związku jest to, kiedy musisz się spotkać sama ze sobą, gdy partner daje ci różnego rodzaju wyzwania, również takie z zakresu rozwoju osobistego. Nagle zaczynasz dostrzegać jakąś swoją zaletę, o której nie miałaś  w ogóle pojęcia, albo coś, nad czym warto popracować. Nie zawsze byłam w takich związkach, które rozwijały. Bardzo dużo rozmawiamy, interesuje mnie temat relacji międzyludzkich, dużo o tym czytam… - mówiła o nim jakiś czas temu w "Gali". 

 

Zobacz: Anna Wendzikowska na pierwszej oficjalnej imprezie z nowym partnerem! To niezły przystojniak!

5/5
Anna Wendzikowska
ONS.pl