Anna Wendzikowska jak się zmieniała
East News
Bardzo się zmieniła?
1/10
Anna Wendzikowska jak się zmieniała
East News
Anna Wendzikowska obchodzi dziś 34. urodziny. Jak je spędza? Właśnie wróciła z Festiwalu Filmowego w Wenecji i przygotowuje relację dla magazynu Party.

Czy pamiętacie jak zaczynała i wyglądała jeszcze kilka lat temu?

Na początku chciała być aktorką. Uczęszczała do dwóch szkół aktorskich, ale jednocześnie rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Skończyła je w Londynie, dokąd wyjechała w 2005 roku i już została.
2/10
Anna Wendzikowska w 2003
East News
W 2005 roku zaczęła się jej przygoda z relacjami z premier filmowych i wywiadami z hollywoodzkimi gwiazdami. Ania Wendzikowska stworzyła swoje demo, które nagrała na własną rękę z kilku londyńskich premier i wysłała je do stacji TVN. Szybko odezwał się producent Dzień Dobry TVN, że chętnie podejmie z nią współpracę jako londyńską reporterką.
3/10
Anna Wendzikowska 2004
East News
Ania Wendzikowska przez dłuższy czas była korespondentką z Londynu, ale później chciała wrócić do Polski. Wtedy też zakończyło się jej pierwsze małżeństwo.

Czytaj także: Wszyscy czekają na ślub Anny Wendzikowskiej. A pamiętacie jej pierwsze małżeństwo?
4/10
Anna Wendzikowska 2008
East News
Anna Wendzikowska wróciła na stałe do Polski i zajęła się robieniem wywiadów z gwiazdami Hollywood, wyjeżdżając na specjalne zaproszenia z okazji premier filmowych w USA, Londynie i na całym świecie. A także interesowała ją dalsza kariera aktorska.
5/10
Anna Wendzikowska 2008
East News
Styl Ani Wendzikowskiej ewoluował :) Ania odeszła od zachowawczych i poprawnych sukienek i zaczęła eksperymentować z kolorami i mini.
6/10
Anna Wendzikowska w 2008
East News
Anna Wendzikowska zaczęła też zajmować się konferansjerką i prowadzeniem eventów.
7/10
Anna Wendzikowska na Flesz Fashion Night 2013
East News
Ania Wendzikowska na Flesz Fashion Night w 2013 roku zachwycała swoją metamorfozą.
8/10
Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak
East News
Ania Wendzikowska w życiu prywatnym jest szczęśliwie zakochana w Patryku Ignaczaku, wokaliście zespołu Audiofeels. Ania i Patryk poznali się na jednym z eventów, który Wendzikowska prowadziła, a Ignaczak występował z zespołem. Jak oboje przyznają, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Po paru miesiącach znajomości okazało się, że Ania jest w ciąży.

W czasie ciąży Ania zwolniła tempo wyjazdów na wywiady i napisała książkę "PytAnia o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic".

9/10
Anna Wendzikowska, Patryk Ignaciak, córka Kornelia
Instagram

W styczniu 2015 roku Ania i Patryk powitali na świecie swoją córeczkę Kornelię. I, jak można by było przypuszczać, oboje się w niej zakochali.
W te wakacje sporo podróżowali z półroczną Kornelią i zamieszczali na portalach społecznościowych swoje rodzinne zdjęcia.

Zobacz: Anna Wendzikowska z córeczką na plaży. Mała Kornelia staje się gwiazdą Internetu!

10/10
Anna Wendzikowska 2015,
East news
Ania Wendzikowska po urodzenia córeczki bardzo szybko doszła do formy i już po miesiącu wyglądała idealnie. Tylko pozazdrościć takich genów!
Więcej na temat Anna Wendzikowska