Anna Przybylska odbiła swoją dłoń w Alei Gwiazd na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Ania Przybylska od lat wyznaje swoje przywiązanie do pomorza i do jej rodzinnego miasta Gdyni. Tam mieszkają jej rodzice, a władze miasta mianowały ją twarzą Gdyni. 

Przez ostatnie lata Ania dość często musiała się przeprowadzać z uwagi na swojego partnera, który jest piłkarzem. Jako dobra żona i matka pokaźnej gromadki dzieci, Przybylska porzuciła własą karierę i wraz z mężem zwiedziała kolejne zakątki Polski i świata w zależności, gdzie Jarosław Bieniuk dostał kontrakt. 

Po dwuletnim pobycie w Turcji, Anna znów zaczęła grywać, a co się za tym wiąże coraz częściej pokazywać się w Warszawie. Mówiono, że para będzie chciała przeprowadzić się do stolicy jednak aktorka znów uległa swojemu mężczyźnie. W związku, iż Bieniuk gra w Widzewiu Łódź, para postanowiła na stałe osiąść w okolicach Łodzi. 

Czyżby to był koniec życia na walizkach i ciągłych przeprowadzek? Wygląda na to, że tak! Jak donosi magazyn "Świat i Ludzie" Ania zamierza sprzedać swoje dwupoziomowe mieszkanie w Gdyni i wybudować dom w Julianowie pod Łodzią.