Anna Przybylska
East News

5 października minęły już 4 lata od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła na raka trzustki po rocznej zaciekłej walce z rakiem. Śmierć Ani Przybylskiej wstrząsnęła wszystkimi - jej rodziną, przyjaciółmi, ale także fanami, którzy uwielbiali ją za poczucie humoru, energię, dystans i filmowe oraz serialowe role. Aktorka zagrała m.in. w "Sępie", "Złotopolskich" czy "Daleko od noszy". W dniu śmierci miała zaledwie 36 lat. Teraz internauci znaleźli w sieci nieznany dotąd film z jej udziałem. Dużym zaskoczeniem jest fakt, że na nagraniu Ania Przybylska ma zaledwie 17 lat. Zobaczcie więcej na kolejnych stronach galerii.

1/4
Anna Przybylska
East News

Nagranie Ani Przybylskiej pochodzi z jej castingu do agencji modelek. Późniejsza aktorka ma na nim tylko 17 lat, ale już doskonale wie, czego chce. Jej wypowiedzi są dowcipne, a ona sama sprawia wrażenie bardzo pewnej siebie osoby. 

 

O karierze modelki nigdy nie marzyłam i nigdy mi się to w głowie nie mieściło - mówiła Ania Przybylska na wideo z 1995 roku. 

 

Zobacz: Jak radzi sobie z wychowywaniem trójki dzieci? Jarosław Bieniuk o utracie Ani Przybylskiej

2/4
Anna Przybylska
East News

W dalszej części nagrania Ania Przybylska zdradza, że po ukończeniu gdyńskiego liceum im. Józefa Piłsudskiego chce iść do krakowskiej szkoły teatralnej. Zobaczcie nagranie!

 

Zobacz: Odeszła cztery lata temu, ale fani nie zapomnieli. Jak wygląda dziś grób Ani Przybylskiej?

 

 

4/4
Anna Przybylska
East News

Nie da się ukryć, że wideo z Anią Przybylską bardzo wzrusza. Mimo że aktorka jest urocza i dowcipna, to jednak fanom gwiazdy może pęknąć serce. Teraz przecież wiedzą, jak zakończyła się jej historia. 

 

Zobacz: „Jeśli chodziła się modlić do kościoła, to o życie, a nie o śmierć”

Więcej na temat Anna Przybylska