Anna Przybylska poroniła dwa razy

Przybylska poroniła dwa razy

Anna Przybylska poroniła dwa razy

Anna Przybylska jest od lat jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Sympatię widzów zdobyła grając przed laty w serialu "Złotopolscy" i tym, że jest w pełni naturalna. Gwiazda od ponad 10lat jest w szczęśliwym związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym ma trójkę dzieci i w przeciwieństwie do innych mam celebrytek jest lubiana przez kobiety.

Aktorka mimo iż prowadzi szczęśliwe życie rodzinne, to rzadko opowiada o swojej prywatności. W wywiadzie dla dwutygodnika "Gala" między słowami, w formie anegdoty na temat swojego męża zdradziła jednak jeden ze swoich sekretów. Przybylska straciła dwójkę dzieci.

- Byłam z nim w ciąży pięć razy, w końcu zaczął się śmiać: „Przybyła, ty już nie przychodź na mecze. Ty jak na mnie popatrzysz, to już jesteś w ciąży! Powinnaś mieć zakaz oglądania meczów, nawet w telewizji" - wyznała gwiazda.


Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk uchodzą za wzorcową parę show-biznesu. Zamiast lansować się w mediach wolą wszystkie wolne chwile spędzać razem ze swoimi dziećmi. Inne celebryckie pary powinny brać z nich przykład.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska w naturalnym wydaniu:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11