Anna Przybylska rozstała się z marką Astor
ONS

Przybylska straciła miliony

Anna Przybylska rozstała się z marką Astor
ONS

Anna Przybylska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Jej talent doceniono również za granicą, gdy w 2004 roku została ambasadorką marki Astor w Polsce, a reklamy z jej udziałem były transmitowane również na całym świecie.

Dziś poinformowano, że trwająca prawie 9 lat współpraca z gwiazdą została zakończona - Przybylska nie będzie już reklamować produktów Astor. Dlaczego? Okazuje się, że światowy gigant postanowił ujednolicić swój wizerunek i wycofać się z pomysłu posiadania ambasadorki w każdym kraju, na którym jest obecny. W związku z tym od lipca 2013 jedyną twarzą Astor będzie Heidi Klum, która od trzech lat współpracuje z marką jako ambasadorka i doradca kreatywny.

Anna Przybylska od wielu lat działa prężnie na rynku reklamowym - w ostatnim czasie pojawiała się w kampaniach m.in. klubu zakupowego limango.pl, płatków Nesquik, dodatków marki CCC czy wody Veroni. Jesteśmy pewni, że to jeszcze nie koniec. Przybylska jest nie tylko piękną kobietą, ale też osobą, która wzbudza pozytywne uczucia wśród odbiorców - zawsze uśmiechnięta, wesoła, z poczuciem humoru. Wymarzona kandydatka dla wszystkich reklamodawców.

A wy żałujecie, że gwiazda nie będzie już reklamować kosmetyków Astor?

Anna Przybylska na premierze filmu "Sęp"

Zobacz też Annę Przybylską jako Perfekcyjną Panią Domu:

Więcej na temat Astor Anna Przybylska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03