Kler wyniki oglądalności Jacek Kurski Anna Popek nie poprowadzi "Teleexpressu" Maja Bohosiewicz na bankiecie serialu "Za marzenia"
Kler wyniki oglądalności
1/4
Kler wyniki oglądalności

 

"Kler" to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych produkcji ostatnich lat. Film Wojciecha Smarzowskiego już przed premierą wzbudzał ogromne emocje i podzielił Polaków na dwie grupy - jedni byli zachwyceni pomysłem reżysera i czekali na premierę filmu, drudzy ostro krytykowali produkcję opowiadającą o patologii wśród polskich duchownych. Po premierze okazało się, że "Kler" jest prawdziwym kinowym hitem - już w pierwszy weekend wyświetlania film obejrzało 935 357 widzów. Jak widać, Polacy nie posłuchali Katolickiego Stowarzyszenia Dzienikarzy, które namawiało do bojkotowania najnowszej produkckji Wojciecha Smarzowskiego. 

Apelujemy do ludzi sumienia, wszystkich, którzy każdej niedzieli wyznają publicznie swoją wiarę: zbojkotujmy ten upokarzający katolików film - apelowała organizacja KSD. 

Film "Kler" krytykował również Jacek Kurski, który teraz może być zaskoczony pozytywnymi ocenami filmu, jakie opublikowały w sieci znane z TVP gwiazdy...

Zobaczcie co napisały na temat filmu "Kler"!

 

Zobacz także: Kler odnosi spektakularny sukces! Wiadomo już jakie przynosi zyski

2/4
Jacek Kurski
EastNews

 

Po Festiwalu w Gdyni, na którym Wojciech Smarzowski odebrał nagrodę za film "Kler", Jacek Kurski bardzo ostro ocenił najnowszą produkcję słynnego reżysera. 

Telewizja owszem nagrodziła „Wołyń”, bo to świetny film pokazujący prawdę o ludobójstwie na Polakach popełnionym na Kresach przez banderowców. Natomiast nigdy telewizja nie nagrodzi tandetnej prowokacji, swoistej „Drogówki 2”, w której pan Smarzowski poprzebierał policjantów w sutanny, a patologie marginesu rozciągnął i przypisał całej wspólnocie Kościoła - mówił w "Wiadomościach". 

 

Teraz okazuje się, że zupełnie inne zdanie na temat "Kleru" mają m.in. Anna Popek i Maja Bohosiewicz. Gwiazdy znane z TVP zamieściły w sieci wpisy, w których bardzo pozytywnie oceniają film Wojciecha Smarzowskiego! Zobaczcie, co napisały! 

 

Zobacz także: Wnikliwie obserwuje i rozlicza się z wadami Polaków... Kim jest Wojciech Smarzowski?

3/4
Anna Popek nie poprowadzi "Teleexpressu"

 

Okazuje się, że Anna Popek nie podziela opinii Jacka Kurskiego! Gwiazda TVP pozytywnie oceniła film "Kler", który według niej może "zdziałać wiele dobrego".

Anna Popek komentuje film
Facebook

 

Co ciekawe, po jakimś czasie na dziennikarka zamieściła kolejny wpis, w którym tłumaczy, co miała na myśli pisząc o filmie "Kler".

 

 

A jak film "Kler" oceniła gwiazda serialu "Za marzenia", Maja Bohosiewicz? Odpowiedź na następnej stronie. 

4/4
Maja Bohosiewicz na bankiecie serialu "Za marzenia"

 

Majstersztyk, co ja mogę rzec, tysiące ludzi, festiwal w Gdyni nie mogą się mylić. BRAWO - oceniła Maja Bohosiewicz. 

Zobaczcie cały wpis aktorki! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Byłam dziś w kinie na wyczekanym, bojkotownym filmie Smarzowskiego „Kler”. Cóż mogę napisać, oprócz tego co pewne wiecie, że lepszej reklamy dla tego filmu KINO ŚWIAT wymarzyć sobie nie mogło. Weekend otwarcia rekord, przebijający frekwencją nawet 50 twarzy greya. Wiecie co to oznacza? Że naród nasz nie tylko chodzi na tragiczne soft porno, ale też na zajebiste polskie kino. Historia 3 księży, kolegów, każdy na innym etapie i inny rangą, każdy mierzący się z tymi samymi pokusami, przeciwnościami, chciwością, egoizmem. Mam poczucie, że to jednak nie film który demaskuje obrzydliwe zachowania zamiatane pod dywan, to tylko tło. To podróż w człowieka, który za lepsze miejsce w szeregu potrafi kłamać, krzywdzić i oszukiwać. De facto kamera mogłaby pokazać jakiekolwiek inne struktury państwowe, tyle, że pikanterii dodaje tutaj fakt, że Sługa Boży na ziemskim padole, jest nadczłowiekiem. Smarzowski wcale nie wystawia wszystkim okropnego świadectwa. Niektórzy zwyczajnie są pogubieni, ale w obliczu tragedii wracają do korzeni kręgosłupa moralnego. Inni idą w gąszcz lasu zła, bo raz zasiane ziarenko krzywdy urasta w człowieku bardzo szybko, a przemoc zawsze rodzi kolejną przemoc, nawet po kilkudziesięciu latach. Kler pokazuje też jak szybko potrafimy ocenić surowo człowieka, a później daje nam po łapach, bo reżyser tylko się z nami bawił. Ten zły kto wydawał się dobry, najgorszy zaś ten co cnotliwy. Majstersztyk, co ja mogę rzecz, tysiące ludzi, festiwal w Gdyni nie mogą się mylić. BRAWO. A wy? Widziałyście już?

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)

 

Wy również widzieliście już film "Kler"? Jakie są wasze wrażenia? Zgadzacie się z opiniami gwiazd TVP? 

 

Zobacz także: Andrzej Saramonowicz: „Ksiądz wkładał nam regularnie rękę w majtki na religii” 

Więcej na temat Kler