W oczach fanów Anna i Robert Lewandowscy mają wręcz idealną rodzinę. Gwiazdom nie tylko udało się stworzyć szczęśliwe małżeństwo. Zarówno piłkarz, jak i trenerka osobista prężnie rozwijają swoje kariery, a oprócz tego sprawdzają się także w roli rodziców. Nie jest tajemnicą, że ze względu na częste podróże Roberta Lewandowskiego to Anna Lewandowska spędza więcej czasu z dziećmi. Jak się okazuje, nie zawsze jednak w domu panuje spokój i miła atmosfera.

Reklama

Niedawno Anna Lewandowska zwierzyła się fanom, że jej dzień rozpoczął się od niemałych problemów z córeczkami. Co się stało?

Na placu boju - napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska straciła cierpliwość do dzieci? Opowiedziała, jak zareagowała

Od jakiegoś czasu Anna Lewandowska przebywa na Majorce wraz z dziewczynkami. Trenerka personalna nie tylko wypoczywa w Hiszpanii, ale również realizuje tam zobowiązania zawodowe. Niedawno gwiazda pokazała urocze zdjęcie Klary i Laury, które wspólnie wypoczywały na hiszpańskiej wyspie. Tym razem jednak atmosfera nie była najwyraźniej tak urocza. Żona Roberta Lewandowskiego przyznała, że od rana walczyła z córkami. Zdradziła tez, jak radzi sobie ze złością.

Co za poranek... Co robicie, kiedy dziecko zaczyna wyprowadzać cię z równowagi? Trening na wszystko - napisała na InstaStories Anna Lewandowska.

Zobacz także: Bajkowe urodziny dzieci gwiazd. Tak świętowały Lewandowska, Janachowska, Kukulska...

Instagram @annalewandowskahpba

Później Anna Lewandowska wróciła do tego tematu. Gwiazda przekazała, że po treningu czuje się znacznie lepiej. Choć nerwy przeszły, to gwiazda przyznała, że "z dziećmi nie zawsze jest łatwo". Na koniec ogłosiła już radośniejszą nowinę.

Zobacz także
Instagram @annalewandowskahpba

Co za dzień! Trening zrobiony, więc już mi lepiej. Z dziećmi nie zawsze jest łatwo, ale co do dzieci - dzisiaj moje biznesowe dziecko, czyli Foods by Ann ma 6. urodziny - dodała.

Choć na Majorce Anna Lewandowska może liczyć na wspaniałe warunki, czasem zdarza jej się narzekać. Niedawno trenerka osobista zdradziła, że ma wyrzuty sumienia ze względu na Klarę i Laurę. Wygląda na to, że nie jest jej łatwo. Na szczęście już niedługo dołączy do niej Robert Lewandowski, który na pewno zajmie się córkami. Warto przypomnieć też, że być może para przeprowadzi się na stałe do Hiszpanii.

Instagram @annalewandowskahpba

Zobacz także: Anna Lewandowska skrytykowana przez internautkę: "Ty chyba nie należysz do osób..."

Reklama

Też lubicie ćwiczyć, by rozładować nerwy?

Reklama
Reklama
Reklama